En son Hangi Filmde Ağladınız?

Evet arkadşlar ben en son my name is khan filminde ağlamıştm siz hangi filmde ağladınz en son?

0|0
3253

En İyi Erkek Görüşü

• Yakın zamanda seyrettiğim için ;

Cast Away

Tom Hanks'in Wilson'dan ayrı düştüğü sahne.

Kimi veya neyi sevdiğinizin önemi yok. Önemli olan bağlılığınız. Sevgi fedakarlık ister, çaba bekler. Bir mucize oluşturmak için zaman geçer ve arkasından en kötüsü gelir. Sevdiğinizi bir anda kaybedersiniz. Onu ne kadar çok sevdiğinizi bile haykıramadan yitip gitmesi ...

1|0
    0|0
    • Dostum bende 1 hafta once izledim arkadasm olmasaydi inan aglayacaktim.Filmin ana dusuncesinide yorumlamissin ;)

• KS'de bile rahatlıkla görebiliyorum; insanlar sahte dünyalarında saçma sapan hedeflerin peşinde koşuyorlar. Boş geçen hayatlarını anlamsız şeylerle dolduruyorlar. Maddeciliğin bu kadar zirve yaptığı bir dünyada Wilson'ın rolü körelen duygularımızı canlandırıyor.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 52

• Flash TV Gerçek Kesit

3|2
    0|0
  • Melek şehrinde duygulanmıştım daha sonraları o duyguya neden olan düşünceleri ilhak ettim anlamsızlık kuyusuna.

1|0
    0|0
  • Filmde değil de yabancı dizi olan Spartacus'de Andy Whitfield'ın ''I*Spartacus'' dediği final sahnesinde hafiften gözlerim yaşardı, tam olarak ağladım diyemem yani. Ölmeden önce başrolde Andy vardı ve kanserden dolayı öldü. O sahneyi finalde göstermeleri beni etkiledi sanırım..

1|1
    0|0
  • Sorayayı Taşlamak, insanı dinden imandan soğutuyor böyle insanların olduğunu bilmek.ondan öncede içimdeki deniz de muhteşem bir film ve ara sıra ağlamak güzel oluyor ailece oturup ağlıyoruz :D

1|0
    0|0
  • Geçen gün gittiğimiz Oblivion

1|0
    0|0
  • Otobüs yolculugunda izlemiştim "Babam ve Oglum"u,yolculuk boyunca agladım,gözler kıpkırmızı olmustu.Hoş ne zaman izlesem aynı etkiyi yapıyor.

3|0
    0|0
  • Ağlamak değilde, böyle hani insanın içi yanar ya..Benimki böyle olmuştu.Yeşil Yol filminde..

1|1
    0|0
  • Yine aynı cevabı veriyorum beni ağlatan tek bir film vardı oda ghajiniydi

1|2
    0|0
  • melekler sehrı

1|0
    0|0
  • Ağlamadım ama Babam ve Oğlum neredeyse ağlatıyordu...

1|0
    0|0
  • kayıp balık nemo yu izlerken balık kayboldu ya o zaman çok ağlamıştım :..( ama sonra bulundu ve gözlerimin yaşını sildim ve bir sevindim bir sevindim anlatamam yaa :))))) ...

1|0
    0|0
  • Hayatımın filminde

1|0
    0|0
  • Aşk Gibi Birşey

1|0
    0|0
  • Hiç ağlamadım ama duygulandığım hüzünlendiğim filmler oldu

1|0
    0|0
  • Sabit kancada ağladım boşa para verdim diye.

2|2
    2|0
  • Ağlamadım ama gözlerim dolduğu bir film varsa oda 3 aptal :)

1|1
    0|0
  • buğün spartacus te gözlerim doldu 3 senedir izliyoruz yapacak birşey yok ölmesi üzdü :(

2|0
    0|0
  • incir reçeli filmi***

1|0
    0|0
  • Filmlerde aglamam :D tam aglıcakken bu bir film sacmalama derim :D

1|0
    0|0
  • Saçma gelebilir Ama Truman show :I Hayatımı anlattı ve Aydaki adam..

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    32

Kızlar Ne Diyor 32

• En sooon Aşk Tesadüfleri Sever filminin son sahnesi dokanmıştı biraz..

1|0
    0|0
  • gerçek hayatta nadiren (ciddi anlamda çok nadir babamı kaybettiğimizde dahi ağlayamamistim) ağlayan biri olarak filmlerde gerçekten kolaylıkla etkilenip duygulanabiliyorum. En son ise bugün öğleden sonra bir dizi izlerken ağladım

1|0
    0|0
  • Aşk Tesadüfleri Sever.

1|0
    0|0
  • Fanaa. Yine izlesem yine ağlarım herhalde.

1|1
    0|0
    • Her defasında diyrum ki ağlamayacam ama yine birkaç damla damlıyor. tutamıyorum kendimi. Hele ki o birbirlerini tanıdıkları an.

• kelebeğin rüyasında ağladım en son

1|0
    0|0
  • meleğin sırları filminde ağlamıştım sanırım

1|0
    0|0
  • çanakkale yolun sonu filminde ağladım en son

1|0
    0|0
  • ardıç agacı altında (under the hawthorn tree)

1|0
    0|0
  • my name is khan

1|1
    0|0
  • filmlerde kolay kolay aglamam yani içimin yandgı çok olmuştur böyle bogazımdan kızgın demirlerin geçtigi ama aglamam

bu zamana kadar ne dizide nede filmde aglamadım merlinin sezon finali hariç :'(

1|0
    0|0
  • babam ve oglum beni aglatan tek film olmustu

1|0
    0|0
  • titanic in 101.tekrarini izlerken:)

1|1
    0|0
  • The cove'da ağladım izleyeli baya oldu zaten

1|0
    0|0
  • Kelebeğin Rüyası, Rüştü'nün öldüğü sahne :(

1|0
    0|0
  • En son incir reçelinde ağlamıştım bir de suskunlar dizisinde çok ağlıyordumm.

1|0
    0|0
  • My sister's Keeper filminde pöyküre pöyküre ağlamıştım :D

1|0
    0|0
  • will smith umudunu kaybetme...

1|0
    0|0
  • Rol yaptıkları gerçeğini gördükçe,ağlayamıyorum.

1|1
    0|0
  • cesaretin var mı aşk'a ? çok ağlamıştım o filmde cok güzel gercekten..

1|0
    0|0
  • "Barda" filminde ağlamıştım nedensizce. :D

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    12
Yükleniyor...