En son Hangi Filmde Ağladınız?

Evet arkadşlar ben en son my name is khan filminde ağlamıştm siz hangi filmde ağladınz en son?

0|0
32|53

En İyi Erkek Görüşü

• Yakın zamanda seyrettiğim için ;

Cast Away

Tom Hanks'in Wilson'dan ayrı düştüğü sahne.

Kimi veya neyi sevdiğinizin önemi yok. Önemli olan bağlılığınız. Sevgi fedakarlık ister, çaba bekler. Bir mucize oluşturmak için zaman geçer ve arkasından en kötüsü gelir. Sevdiğinizi bir anda kaybedersiniz. Onu ne kadar çok sevdiğinizi bile haykıramadan yitip gitmesi ...

1|0
    0|0
    • Dostum bende 1 hafta once izledim arkadasm olmasaydi inan aglayacaktim.Filmin ana dusuncesinide yorumlamissin ;)

• KS'de bile rahatlıkla görebiliyorum; insanlar sahte dünyalarında saçma sapan hedeflerin peşinde koşuyorlar. Boş geçen hayatlarını anlamsız şeylerle dolduruyorlar. Maddeciliğin bu kadar zirve yaptığı bir dünyada Wilson'ın rolü körelen duygularımızı canlandırıyor.

Erkekler Ne Diyor 52

• Flash TV Gerçek Kesit

3|2
    0|0
  • Melek şehrinde duygulanmıştım daha sonraları o duyguya neden olan düşünceleri ilhak ettim anlamsızlık kuyusuna.

1|0
    0|0
  • Filmde değil de yabancı dizi olan Spartacus'de Andy Whitfield'ın ''I*Spartacus'' dediği final sahnesinde hafiften gözlerim yaşardı, tam olarak ağladım diyemem yani. Ölmeden önce başrolde Andy vardı ve kanserden dolayı öldü. O sahneyi finalde göstermeleri beni etkiledi sanırım..

1|1
    0|0
  • Sorayayı Taşlamak, insanı dinden imandan soğutuyor böyle insanların olduğunu bilmek.ondan öncede içimdeki deniz de muhteşem bir film ve ara sıra ağlamak güzel oluyor ailece oturup ağlıyoruz :D

1|0
    0|0
  • Geçen gün gittiğimiz Oblivion

1|0
    0|0
  • Otobüs yolculugunda izlemiştim "Babam ve Oglum"u,yolculuk boyunca agladım,gözler kıpkırmızı olmustu.Hoş ne zaman izlesem aynı etkiyi yapıyor.

3|0
    0|0
  • Ağlamak değilde, böyle hani insanın içi yanar ya..Benimki böyle olmuştu.Yeşil Yol filminde..

1|1
    0|0
  • Yine aynı cevabı veriyorum beni ağlatan tek bir film vardı oda ghajiniydi

1|2
    0|0
  • Ağlamadım ama Babam ve Oğlum neredeyse ağlatıyordu...

1|0
    0|0
  • melekler sehrı

1|0
    0|0
  • kayıp balık nemo yu izlerken balık kayboldu ya o zaman çok ağlamıştım :..( ama sonra bulundu ve gözlerimin yaşını sildim ve bir sevindim bir sevindim anlatamam yaa :))))) ...

1|0
    0|0
  • Hayatımın filminde

1|0
    0|0
  • Hiç ağlamadım ama duygulandığım hüzünlendiğim filmler oldu

1|0
    0|0
  • Sabit kancada ağladım boşa para verdim diye.

2|2
    2|0
  • Ağlamadım ama gözlerim dolduğu bir film varsa oda 3 aptal :)

1|1
    0|0
  • incir reçeli filmi***

1|0
    0|0
  • Saçma gelebilir Ama Truman show :I Hayatımı anlattı ve Aydaki adam..

1|0
    0|0
  • Aşk Gibi Birşey

1|0
    0|0
  • Pek aglamam filmlere ama hachiko filminde brazcık gözler sulanmıştı :D

1|0
    0|0
  • buğün spartacus te gözlerim doldu 3 senedir izliyoruz yapacak birşey yok ölmesi üzdü :(

2|0
    0|0
  • Filmlerde aglamam :D tam aglıcakken bu bir film sacmalama derim :D

1|0
    0|0
  • Life of pi duygulandırdı

1|0
    0|0
  • hachiko filminde ağlarım.Bu filmde %100 ağlamak garanti benden söylemesi :D

1|0
    0|0
  • Ağlamak diil ama " aşk tesadüfleri sever " oldukça duygulandırmıştı beni :D

1|1
    0|0
  • En son sevgilimle gittiğim film di aşk tesadüfleri sever o filmden 1 hafta sonra ayrılmıştık :( ve o film bana hep onu hatırlatır, tekrar tekrar ağlatır.

1|0
    0|0
  • My name is khan, 3 idiots ve fanaa...

1|1
    0|0
  • en son 9 yaşında ağladım fener li :D oda bir türk filmiydi kartal yeni doğmuş bebeği alıyordu :)

1|1
    0|0
  • Moskova'nın Şifresi Temel komedi filmi ama ağladım ::D

1|0
    0|0
  • harry potter ateş kadehi

1|0
    0|0
  • Spartacus...

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 32

• En sooon Aşk Tesadüfleri Sever filminin son sahnesi dokanmıştı biraz..

1|0
    0|0
  • gerçek hayatta nadiren (ciddi anlamda çok nadir babamı kaybettiğimizde dahi ağlayamamistim) ağlayan biri olarak filmlerde gerçekten kolaylıkla etkilenip duygulanabiliyorum. En son ise bugün öğleden sonra bir dizi izlerken ağladım

1|0
    0|0
  • Aşk Tesadüfleri Sever.

1|0
    0|0
  • Fanaa. Yine izlesem yine ağlarım herhalde.

1|1
    0|0
    • Her defasında diyrum ki ağlamayacam ama yine birkaç damla damlıyor. tutamıyorum kendimi. Hele ki o birbirlerini tanıdıkları an.

• meleğin sırları filminde ağlamıştım sanırım

1|0
    0|0
  • çanakkale yolun sonu filminde ağladım en son

1|0
    0|0
  • titanic in 101.tekrarini izlerken:)

1|1
    0|0
  • ardıç agacı altında (under the hawthorn tree)

1|0
    0|0
  • babam ve oğlum

1|0
    0|0
  • my name is khan

1|1
    0|0
  • Kelebeğin Rüyası, Rüştü'nün öldüğü sahne :(

1|0
    0|0
  • En son incir reçelinde ağlamıştım bir de suskunlar dizisinde çok ağlıyordumm.

1|0
    0|0
  • filmlerde kolay kolay aglamam yani içimin yandgı çok olmuştur böyle bogazımdan kızgın demirlerin geçtigi ama aglamam

bu zamana kadar ne dizide nede filmde aglamadım merlinin sezon finali hariç :'(

1|0
    0|0
  • My sister's Keeper filminde pöyküre pöyküre ağlamıştım :D

1|0
    0|0
  • babam ve oglum beni aglatan tek film olmustu

1|0
    0|0
  • will smith umudunu kaybetme...

1|0
    0|0
  • kelebeğin rüyasında ağladım en son

1|0
    0|0
  • Rol yaptıkları gerçeğini gördükçe,ağlayamıyorum.

1|1
    0|0
  • cesaretin var mı aşk'a ? çok ağlamıştım o filmde cok güzel gercekten..

1|0
    0|0
  • The cove'da ağladım izleyeli baya oldu zaten

1|0
    0|0
  • "Barda" filminde ağlamıştım nedensizce. :D

1|0
    0|0
  • hiçbir filmde ağlamadım

1|0
    1|0
  • 3 idiots :/

1|0
    0|0
  • dualar bobby icin

1|0
    0|0
  • şimdiye kadar beni duygulandıran tek film 'SELAM'

1|0
    0|0
  • Issız adam

1|0
    0|0
  • O kadar doluymuşum ki Tom and Jerry barışma sahnesinde tutamadım kendimi. : )

1|0
    0|0
  • çınar ağacı 3 defa izledim 3ündede salya sümük en son dün gece izledim. muhteşem bir film

1|0
    0|0
  • Aşk şimdi.

1|0
    0|0
  • filmi birak demin belgeselde gozlerim doldu disi aslan kavga ediyor yavrularina yemek bulmak icin agir yaralaniyo arka bacagindan. Uzulerek yavrularina gidiyo onlari seviyo sonra yere yigildi. Belgeseli cekenler veternr bulup dikti yarayi kendiliginden ilesemezdi. Sonra ailesiyle yolla cikti ama yarali oldugu icin onlar gibi hizli yuruyemiydu onlar ilerlemisti baya sonra bu geri yeri yigildi agladi peslerinden :( Onlar geri dondu iyilesene kadar yaninda duracaktilar herhal sicaktan dayanamiyodu dikisler patladi yaralar geri acildi ve o gun son gunuydu oldu :( Uzuldum :)

1|0
    0|0
    • :(( cok üzüldüm gerçekten ben de severim belgeselleri adı neydi?

• Hala oynuyor mu geceleri..?

• oynuyo demekki bende denk geldim :)

• Kızlar Devam
    2
Yükleniyor...