İstanbul'da ilk defa fotoğraf çekmeye çıktım bir kaç kare aldım, bakın bakalım nasıl?

İstanbulda ilk defa fotoğraf çekmeye çıktım bir kaç kare aldım, bakın bakalım nasıl ?

2|1
21|9

En İyi Kız Görüşü

• Bayakaca yetenek var sende abicim eline saglik :) Istanbulun guzelliklerini gozlerimizin onune dokmeye basardin. Cok hos cikmislar resimler. Hele su ilkini cok beyendim acikcasi abicim, cok basit bir sekilde dunyanin kucuk guzelliklerini gosterebildin helal olsun sana :) boyle devam et ya elin marifetli gerisini getirmemek yazik olur.
    Sana daha nice hayirli fotograf cekmeler dilerim :) sevdigi yapiyorsun bir de yaptigini guzel yapiyorsun herkez oyle olsa ne kadar basit olur bu dunya dimiii

0|1
    0|0
    • Aslında fazla yer bilmediğim için vede epeydir elime makinayı almadığım için paslanmışım keşfederek daha iyi işler cıkar sanırım :) teşekkür ederim yorumun için :)

• Rica ederim ne demek. Senin gibi yetenekli insanlar gordugumde memnun oluyorum sakin bir daha o makinayi elinden burakma :D devam et ya valla bak yazik olur burakirsan

• Eig icin tesekkur ederim abicim :D devam etme fotografa devam dedigim gibi :D sende is var masallah

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 20

Erkekler Ne Diyor 8

• hoş kareler

0|1
    0|0
  • Baştan 3 tanesi çok iyi. Tebrikler. Bizi de çek😁

0|1
    0|0
  • Bence gayet başarılılar... Yola devam.

0|1
    0|0
  • Gayet güzel kullanabilir miyiz bunları?

0|1
    0|0
  • İkinci fotograftaki hdr uygulaması fazla noise ye neden olmuş.

0|1
    0|0
    • Aslında noise yok onda yüklenirken boyutu düşmüş burdan kaynalık bişey. Orjinal boyutu 20 mb buraya yükleince kb boyuta düşüyo :)

• Hayır 3 ayrı fotoğrafı seri çekip Cs6da birleştirmeyeoluşan HDR

• Jpeg den ürettiğin - 1,0,+1 imajdan mı yapıyosın? - 0+ 1lik üç rarklı orjinal Raw imaj lamı yapıyosun?
      Photomatik hdr yi dene çok başarılı.
      -2
      -1
      0
      +1
      +2
      Sabitlenmiş makine ile dinamik aralığı daha geniş tutup, daha yaratıcı kontrastı yüksek hdr elde edebiliesin. Photomatik i mutlaka incele.

• Bence başarılı

0|1
    0|0
  • süper :D

0|1
    0|0
  • İdare eder kardeşim

0|0
    0|0
Yükleniyor...