Yardım edebilirmisiniz Film Önerisi hakkında?

Ben animasyon film izlemeyi çok severim. Ailecek aile geceleri yapıp pcyi tvye bağlayarak aile film gecesi yapıyoruz. Güzel bir animasyon filmi önerebilecek varmı? Önereceğiniz film fazla korkunç olmasın hatta mümkünse korkunç olmasın lütfen Bu arada ben izlemek istediğim bir filmin bir kısmını biliyorum adını bilen yazsın lütfen hikaye şöyle

B O Ş L U K
Böyle halalarımı ne delirmişmi ne yeni bir evden taşınmış ikizler erkek kardeşler ve bir kız ve anneleri onlara miras bu evi hatıra bırakıyorlar bakıyorlar bu evde birüsrü domates suyu falan var neden bunların bu kdr çok olduğuna anlam veremiyorlar çocuğun teki yanlışlıkla duvarı çöktürüyo orada asansör gibi bişi var ordan çıkıyo çocuk iyi bir trolle karşılaşıyo bu troll trollerle ilgili herşeyi anlatıyo sonra bahçede böyle taşlardan bir çember var o çemberi geçince troller bu insanlara saldırıyo birgün o çember bozuluyo (yanlış hatırlamıyorsam çemberin bir kısmı tuzdanmıydı neydi) troller içeri saldırıyorlar bu çocuklarda tek silahın domatez suyu olduğunu anlıyolar domates suyuyla trollere karşı savunuyolar evlerini
TROLL DEDİĞİM KORKUNÇ DEĞİL KÜÇÜK VE ŞİRİNLER hikayenin gerisini hayırladığım hkadar yazayım emin değilim troller bu küçük çocuklardan birisini kaçırıyor diğer çocuklar onu kurtarıyo hatta bir mercekmi ne vardı trolleri sadece o mercek ile görebiliyorlardı babalarınınmı halalarınınmı ne yazdığı bir kitap var o kitapta trollerle ilgili öğrendikleri herşey yazıyo falan çocuklar arabayla evden kaçıp halalarını başka bir evde buluyo o evde halaları peri ççeklere falan baktıklarını görüyolar aslında bu halalarının deli olduğu sanılsada aslında o periler geçrek kimse buna inanmıyo çocuklara yardım ediyo falan böyle bişi hatırlıyorum yardım plz

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayırlısı olsun

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...