Merhaba agustos İstanbul gezim?

Merhaba arkadaşlar
Bu yıl nasip olursa İstanbul'u güzelce gezmek istiyorum sevdiğinle bu organizasyonu ben üslendim 😂 Ama size soracağımmm
1istanbulda temiz bir otel tavsiyeverebilimisiniz?
Ücretli kapalı arabamıza bir şey olmayacak (bu kısım çok önemli onun kutsal arabası) bir otopark
Ve gezmeye nerden başlanmalı ve gidilecek diğer yerler şimdiden teşekkürlerrrr

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Temiz otel cok var ama cogu pahali. Temiz ve ucuz otel bulma ihtimalide biraz sehir disinda ki otellerde var.

Istanbul'da gezilecek yerler diye bir kavram yok bence. Gittigin her yer zaten gezilmesi gereken yerlerdir. Ama standart gezi yerlerini ariyorsaniz internette de bulursunuz.

Sizin yapmaniz gereken en onemli sey (tabi muzeleri gezmek istiyorsaniz) muze kart almak. Kisi basi sanirim 80TL. Normal de sadece Topkapi Sarayi 45TL. Muze kart alarak Istanbul'daki cogu muzeleri ucretsiz gezebilirsiniz.

Standart Sultanahmet'ten basliyarak tarihi yarim adayi gezmeniz zaten 2 gununuzu alir. Sonrasinda Karakoy, Taksim, Besiktas, Ortakoy vs derken 1 haftayi bulursunuz. Iyi tatiller.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Anadolu yakası daha güzel kadıköy-adalara felan gidin

0|0
    0|0
  • Otel tavsiyeleri veren sitelerden daha detayli bulabilirsin bilgiyi bence. Kullanici yorumlari ve puanlamalari var

0|0
    0|0
  • Grand cevahir otel.
    Bebek ten gezmeye başla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...