18 yasindayim. güzel sanatlari düşünüyorum sizce üniversite için yeterli miyim?(RESİMLİ) ?

18 yasindayim . güzel sanatlari düşünüyorum sizce üniversite için yeterli miyim ?(RESİMLİ) ?

Güncellemeler:
Of resimde ne yaptiklari muhim degil onemli olan anatomi ben insan anatomisini gostermeye calistim.

1|0
15|46

En İyi Erkek Görüşü

• Vaov. Şey, tamam. :D

Olaya çizim olarak yaklaşıcam, adamların başına gelenler ilgim dahilinde değil.

Mükemmelsin. Detaylara bayıldım kas dokuları.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Güzel sanatlar lisesi müzik bölümünde okuyorum ben. Daha önce resim bölümü düşünmüştüm ama o kadar severek yapmadığımı farkettim. Anatomi çizmeyi bende severim gayet başarılı görünüyor. Duyduğum kadarıyla bundan çok daha kötüleri alıyorlar. Daha önce eğitim aldın mı?

1|0
    0|0
    • Hayir normal duz lisede okudum anca resim hocanin verdigi dersler dogrultusunda hareket etmisligim var gecen senede 15 günlük kursa gitmistim

Erkekler Ne Diyor 45

• Bir tık ilerisi olması lazım biraz daha çabala kanka

2|0
    0|0
  • Fazlasıyla iyisin kafana dert etme, ben Grafik Tasarım okudum sınıfta 10-15 kişiydik buna yakın yalnızca birkaç kişi çiziyordu. Senin başlangıç olarak çok iyi.

1|0
    0|0
  • Fake sen çizmedin
    www.google.com.tr/search

0|0
    0|0
  • Hoş. Bende çiziyorum da, yaratıklar doğa üstü çizimler falan. Senin tarzı beceremedim yıllardır. Okul ve kurs görmediğim için olabiliritesi yüksek. Başarılısın devamı olsun.

1|0
    0|0
  • Roma donemi sanat esleri gibi olmus yaa bnce super ama biraz homofobik olmus :)

1|0
    0|0
  • basarılı bence bırde yuz cızmeye baslamalısın :) detaylar harıka :)

1|0
    0|0
  • bu ne lan? çizecek başka birşey bulamadın mı :D

1|0
    0|0
  • Resimde ne anlatılmak istiyorsa anlamak istemedim :/

1|0
    0|0
  • Bunlar bizim Ülke için Fazla bile :D

1|0
    0|0
  • Nekrofili'mi o :D
    çizimin güzel ama biraz daha çalışmalısın

0|0
    0|0
  • Resimde napiyolar

1|0
    0|0
  • bu resmi çizerzen seni güzel sanatlara değil başka bir bölüme transfer ederler

0|0
    0|0
  • Bir iki ufak tefek hatan var anatomiye dair ama onun dışında iyi bence.

0|0
    0|0
  • kazanıncada böyle başlarsan ilk yıllarında göze batarsın dikkat et :D

0|0
    0|0
  • Cinsel objeler ciziyorsun hep

0|0
    0|0
  • Resimleriniz bile kaslı 😄

0|0
    0|0
  • Olsun olsun! Iyi lakin geliştirmen lazım yoksan Tırt.

0|0
    0|0
  • Sennbunahlakla hic. Bisey olamasin

0|0
    0|0
  • ewetttttttt

0|0
    0|0
  • fena deği

0|0
    0|0
  • Var bence

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Pek te güzel bir sanat olmamış, kadın yok, burda da mı yok, yine mi hayal kırıklığı, fantaaazilerimden de alamayacaksınız.

0|0
    0|0
  • kimin eli kimin g. tünde belli değil..)

0|0
    0|0
  • Ne anlatmak istemiş burada ressam

0|0
    0|0
  • Group?

0|0
    0|0
  • güzel sanatları düşünüyorsun iyi hoşta anatomi çalışmasında çizecek başka bir çalışma bulamadın mı mübarek gece gece

0|0
    0|0
  • Güzel sanatları bilmiyorum da güzel olmayan sanatlarda başarılısın bu ne nasıl bir resim nasıl bir pozisyon amaçları ne ki

0|0
    0|0
    • Burda insan anatomisini gostermeye calistim ne yaptiklari muhim degil

• O açıdan değerlendirsen yeteneklisin evet ben genel olarak bakıp yorumladım

• Bunlar resmen perti çıkmış gay gibi olmuşlar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 14

• Gayet başarılı bence

1|0
    0|0
  • İnsan vücudunu bire bir yansıtmışsın bence. Benim de güzel sanatlara ilgim var senin kadar iyi olamasam da çiziyorum bir şeyler ;)

1|0
    0|0
  • tövbeststation sjsj

1|0
    0|0
  • Çok seksi lan bence iş var sende

1|0
    0|0
  • bence güzel

1|0
    0|0
  • gidebilirsin

1|0
    0|0
  • Bende böyle çiziyorum iyi gidiyor bence. Zaten sürekli çiziyorsan daha da gelişir

1|0
    0|0
  • Başarılı 👍🏻

0|0
    0|0
  • tam pozisyon değiştirirken yakalanmışlar gibi

0|0
    0|0
  • amacı ne resmın D:

0|0
    0|0
  • YetFli bnce ama daha da geliştirmn lazım ve resim wtf yani ahaha eline sağlık beğndim

0|0
    0|0
  • Yeterli misin bilmem de güzel olmuş emeğine sağlık

0|0
    0|0
  • p*rno film mi ne o

0|0
    0|0
  • güzel ancak gözüme batan bir şeyden bahsetmek istiyorum. alttaki insanın kağıda bakış açımıza göre sağ taraftaki bacağı fütursuzca orantısız olmuş. detayların çok güzel

0|0
    0|0
    • Teşekkürler yorumun için evet hatalari var :)

• bende mantık kurmaya çalışıyorum sırtı dönük olması gerekirdi o duruşa göre. bende meme ucu değildir ya bendir o ben falan diyorum :D sonra parmak işin içine giriyor :D

• Ayyy simdi yanina gelcem gostercem adamin duruşunu :D yavrum sen yanlış anlamissinn acik ve net gozukuyor zatn

Yükleniyor...