Alt yazılı filmlerin daha çok tercih edilmesinin sebebi nedir?

alt yazılı filmlerin daha çok tercih edilmesinin sebebi nedir?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• çünkü türkçe dublaja cevrildigi zaman efektleride çeviriyorlar ve filmin orjinal halini bozuyorlar geri gelelim turklerde efekt konusunda ne kadar basarılı oldugu ortada :) alt yazılı filmlerde çığlıklar veya efektler daha iyi :)

0|0
    0|0
  • yabancı dizi izlediğimde alt yazılı izliyorum adamların her hareketi orjinal bağırması ses tonları alt yazıda gerçekten ne konuştukları yazıyor türkçe izleyince o filmi çok fark var arada o hareketle o sesleri yapamıyorlar yadırgıyorum ben kendimce en güzeli orjinali diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • cunku daha guzeller

0|0
    0|0
  • çünkü oyuncular o an karakterlerine bağlı oldukları için , misal veriyorum acı çekerken , gerçekten acı çekiyomuş gibi inliyolar ya da ağlıyolar. ama dublaj yapılırken o samimiyet kurulmuyo bence karakterle.

0|0
    0|0
  • Her dublaj film güzel olmuyor sesler oturmuyor gerçekçi durmuyor ama orjinal daha güzel oluyor :))

0|0
    0|0
  • Orjinal olmaları bazı ölümsüz sahnelerinin olması mesela Lord Of The Rings.

0|1
    0|0
  • kim tercih ediyormuşyaa en swmdeğim filmler benim şuu kore filmleri güzel oluyor ama türkçe dublaj yok mecbur izliyorum

0|0
    0|1
  • ing özürlülüğü

0|0
    0|0
  • orjinal efekt ve tonlamaların kaybolmaması

0|0
    0|0
  • dil öğrenmek içinde olabilir

0|0
    0|0
  • Alt yazı izlemek daha keyifli. 2 kez alt yazılı izledikten sonra dublajlı izlemek istemezsin.

0|0
    0|0
  • Türkçe dublaj seviyorum onu iyi yapıyoruz çünkü :)

0|0
    0|0
  • orjınal ses kalıtesı dublaj kalıteyı bozar

0|0
    0|0
  • Ben dublaj seviyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Seslendirmeler kötü.

0|0
    0|0
  • kötü dublajlar yüzünden ceviri kokması bir yana bir de seslendirmeleri dogru düzgün yapamıyorlar eğreti duruyor

0|0
    0|0
  • Dublaj filmi b*k ediyor

0|0
    0|0
  • Türklerin dublajı iğrenç yapması

0|0
    0|0
  • Dublajların berbat olması ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...