Sizce Şeriat mi? Laiklik mi?

neden açıklayınız?

0|0
6|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Arap sevici devşirmeler İşid şeriat getiriyor diye sevinip destek bile olurlar!

Medeni kanunla çocuk bayramıyla bizi bir gecede cahil bıraktılar. Ne güzel şeriat yasalarıyla önümüze gelene tecavüz edecektik

İlla şeriat diyen akp'li bayanlar şeriat gelirse bir erkeği en az 4 hatun paylaşacak bilin isteriz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Adalet, huzur, özgürlük, saygı şeriattadır.

0|0
    0|0
  • En mükemmel düzen tartışmasız şeriat ile sağlanır

0|0
    0|0
  • laiklik!

0|0
    0|0
  • Tabi ki şüphesiz laiklik. Bu tartışılacak bir konu bile değil.

0|1
    0|0
  • pakistanın halini görüyoruz neden şeriat isteyelim ki?

0|2
    0|0
    • ne varmış halinde

• kulaktan duyma mşeylere inanma bunların hepsi yalan 2 yıl çalıştım orda

• @Hayata-küşmüs yav he he

Erkekler Ne Diyor 12

• Şeriat

0|0
    0|0
  • Ikisinin ortasi, ben laikliginde dinsizlik olduguna inanmiyorum veya inanmak istemiyorum. Seriata gelince de, onuda isterim fakat din uzerinden Şu an oldugu gibi prim yapanlar olabilir.
    Keske orta nokda bulunsa.

0|0
    0|0
  • şeriatın kuralları kesindir ve ağırdır. şu anda da yasalar kurallar böyle kesin olsa cezalar ağır olsa şeriata çok ihtiyaç gerekmicek. ama artık şeriat gerek. laikliği kötüye kullananlar malesef arttı

0|0
    0|0
  • Laiklik , sadece müslümanlar yaşamıyor o ülkede..

0|2
    0|0
  • Devlet Laik Millet Müslüman bence kavramlara takılmayalım. Değişim istemiyorum bu konuda

0|0
    0|0
  • Bir şeyin başına "İslam" ifadesi gelince herhalde her şey pirüpak oluyor, ilginç.

0|1
    0|0
  • şeriatı yanlış anlamayın daha saygılı emin olun daha düzgün ortam için şeriat

1|0
    0|0
  • burası orta doğu ülkesi ve bu ülke kuruldu kurulalı laiklik var :D şeriat isteyen orta doğuya

0|1
    0|0
    • ne alaka babanın ulkesi mi. bizler osmanlıdaykende bu ulkedeydik cumhuryet varkende bu ulkedeyiz sen laiklik istiyorsan hayde yallah avrupaya!
      bizde sana bole mi diyelim?

• @NekaQ şu an yaşadığı ülkedeki rejim ne amca :D hadi yürü ense tıraşını göreyim :D

• @NekaQ senin bu yaptığın ayrıca ülkedeki başka dine ait insanları ayrıştırıyosun anlamına gelir bunuda hatırlatırım.. he osmanlıda hoş görü vardı şimdiki dinde baskı var sence olur mu?

• Şeriat

0|0
    0|0
  • Seçemem. Bence ikisinin de diğerinden daha iyi olan yönleri var.

0|0
    0|0
  • şeriat tabikide

0|0
    0|0
Yükleniyor...