Giden gören varsa fikir rica edeyim?

Arkadaşlar temmuz ayında balayı için Kıbrıs nasıl güzel mi?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• kıbrıs guzel kardesım bır ay kaldımmm

1|0
    0|0
    • Teşekkürler abicim

• Anladım peki teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• Nereyi düşünüyorsunuz? :) Ona göre yardımcı olabilirim. :)

1|0
    0|0
    • Cratos premium girne de canim

• Bafra bize çok yakın :) Artemis ve Nuh'un Gemisi var. İkisi de çok güzel ama biraz daha uzak Girne'ye :) Gezmek için Karpaz'a, Mağusa'ya falan gidilebilir. Altın Kumsal'a da gelin bence :) Değer :)

• İnsallah canim kaya da arkadaşım kaldı otel süper ama girneye çok uzak dedi o yüzden biz girne de kalmak istedik tavsiyelerin icin teşekkürler zaten Bafra da da olsa nuhun gemisi olacaktı

Erkekler Ne Diyor 7

• valla, yazları Kıbrıs'ta olurum 15 gün; seks, kumar, alkol ve biraz müptezellik için değişmez bi' yerdir-. yani senin anlayacağın balayı değil, bekarlığa veda için güzel :)

1|0
    0|0
  • Gitmedim ama tatil amaçlı gidip de memnun kalan pek yok çevremde.

1|0
    0|0
  • karpaza kesin gidin. otelle sınırlı kalmayın. mağusa tarafları daha güzel. altın kum plajı hayatımda gördüğüm en güzel plajdı mesela

1|0
    0|0
    • Girne her yere yakın diye o taraf düşündük bizde

• Kaya da kalan arkadaşım var otel çok güzel ama gezmek için çok uzak dedi gezemedi teşekkür ederim ilginiz için. D

• rica ederim

• kıbrıs:içki uyuşturucu ve kumarın serbest olduğu, tatil yerlerinde çıplak dolaşıldığı (orada bulunmuş tanıdıklarımın anlattığı) ve insanların çok gürültü yaptığı bir yermiş

0|0
    0|0
    • Hmmm

• Tanıdıkların baya abartmış :) Doğduğumdan beri Kıbrıs'tayım. Görebileceğin en sakin memleketlerden.

• @Lotis gidip görecez artık aldık biletleri uçak hazır otel hazır 😀 kısmet bakalim

• yok adam napacan oralarda bodruma git tatile

0|0
    0|0
    • Niye ya gittin mi güzel değil mi

• Sıcak gitmeyin :D

0|0
    0|0
    • Ya bizim Akdeniz iklimine göre çok sıcak diyorlar evet

• Alanya antalya varken.

0|0
    0|0
    • Yaz kış gidiyorum oraya o yüzden kibris sordum

Kızlar Ne Diyor 3

• Temmuz ayı için çok sıcak. Yerinde olsam eğer kalacağınız yer fiyatı marmariste bir yer ile aynı ise ben marmarisi kesinlikle tercih ederim

0|0
    0|0
    • Melis sana mesaj atamadım sağol canım ilgine kibris da girne cratos a baktık ama karar veremedik ya

• hava nemi sıcak, oteller konfor iyidir.

• İnsallah 😊

• Tehlikeli bölge.

0|0
    0|0
    • Neden

• Ben babama dahi güvenmediğimden biraz sıkıntılı olurdu ama güzel mekan. Gidin bence madem güveniyorsun.

• Sağol canım görüş için

• kıbrısa bılen bırıyle gıtmezsen keyfını cıkaramazsın

0|0
    0|0
    • Ama balayına yanımızda kimse olmaz ki canım. d

Yükleniyor...