En iyi müzik grupları sizce hangileri?

Müzik olarak Three Days Grace, Lana Del Rey, Nirvana, Arctic Monkeys, Green Day, Linkin Park, Limp Bizkit ve Skillet gibi grupları dinliyorum ama sanki yeni bir sese açım. Çok sert rock veya metal sevmiyorum. Mesela geçenlerde Decyfer Down dinlemeye başlayıp çok sevdim. Anlayacağınız kaliteli ve bu tarz müzik yapan yeni kişiler & gruplar bulmak istiyorum. YardımcI olabilirseniz sevinirim.

0|0
12|4

En İyi Erkek Görüşü

• Lana Del Rey bir grup değil diye biliyorum ama

0|0
    0|0
    • Lana del rey grup değil grupları yazarken arada kaynatmışım sjsj

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• pink floyd dünyanın gelmiş geçmiş en iyi grubu.

1|0
    0|0
  • https://m.youtube.com/watch?v=YaqqsTVuCnI
    Sadece baştan sona kadar dinle pişman olmassın

0|1
    0|0
  • Metallica yok, Led Zepelin yok, The Beatles yok, Iron Maiden yok, M. S. G yok ne var? Led Zeppelin ve M. S. G'nin oldukça soft parçaları var.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• müzik olarak saydıgın grupları lise zamanlarımda dinliyordum. Neyse kendi listemden bazı gruplar önereyim sana
    alcest
    mogwai
    katatonia
    a perfect circle
    deftones
    angmar
    puscifer
    zwan
    portishead
    paradise lost
    gojira
    sigur ros
    envy olabilir.

0|0
    0|0
  • The pretty reckless

0|0
    0|0
  • arctic monkeys efsanedir ımagıne dragons dınlıyebılırsın mesela

0|0
    0|0
  • J O Y
    D İ V İ S İ O N

0|0
    0|0
  • Imagine Dragns ve Three Days Grace gruplarına bakabilirsin. Ayrıca Türk alternatif gruplardan da Son Feci Bisiklet ve Yüzyüzeyken Konuşuruza da bak bence

0|0
    0|0
  • The beatles The roling stones pink floyd led zeppelin metallica nirvana queen linkin park

0|0
    0|0
  • Milky chance

0|0
    0|0
  • Rammstein dinle bence metal ama slow bir tarzı da var bide nickelback dinleyebilirsin

0|0
    0|0
  • Bir metal dinleyicisi olarak black sabbath metallica slayer çok severim Onun dışında saydığın grupların bir kısmını dinlemiştim. Evanescence , The beatles , Bon jovi 'yi öneririm ama sanırım müzik zevklerimiz uymuyor. İmagine Dragons'ı duymuştum birde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...