Viyanayi gezenler var mı aranizda? Veya Viyanada okuyan birileri? Sizçe güzel bir sehirmi? Yaşanaçak biryermi?

Viyanayi gezenler var mı aranizda? Veya Viyanada okuyan birileri? Sizçe güzel bir sehirmi?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• 2 sene önce gitmiştim. Şöyle diyeyim oldukça sakin bir şehir. Hatta baya sakin bir şehir. Mesela yoğunluk renk gece hayatı seven biri için uygun değil. Birlikte gittiğim arkadaşların hiçbiri Viyana'yı sevmemişti.

Ha bir de... 1. ve 2. kısım dışında cidden Avusturyalıya rastlamak zor. Bu şehir göçmen istilasına uğramış. 4. ve 10. bölgelerde kalmıştık biz. Hele ki 10. bölgede yoldan geçen herkes esmer. Bu arada 10. bölge dediğime bakmayın, toplamda 23 bölge var ve 10. bölge merkeze yürüyerek 40 dakikada çıkılacak bir mesafeydi, ama durum bu halde.

0|1
    0|0
    • Ay şu an üzüldüm sana. 10. viyanada kalmışsın. ALLAH günahlarına kefaret saysın kaarşim.

• @saçmabirkişilik bende avusturyaliyim ama pasaporta bakmaz bu is ben türküm

• Bende honoluluyum aslen @Soran

En İyi Erkek Görüşü

• vajinayı diye okudum o nasıl oluyor ya diyecektim :(

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben viyanada yaşıyorum. Gezmediğim köşesi yoktur diyebilirim. Nezih, sakin, şirin bir şehirdir. Yaşamayı bilirsen yaşanır, tabi İstanbulun kalabalığına alıştıysan dar gelebilir.

0|1
    0|0
  • Yaşanacak bir yer değil, orada türklere Scheisse (bok) Türkisch denir. Hayatında hiç olmadığı kadar çok aşağılarlar seni.

0|0
    0|0
    • Ben zaten viyanada yasiyorum baskalarin görüslerini merak ettim😂. Ve asagilandim ben yeterince askeriyede

• Kendisine saygısı olan bir insan ya kendini vurur ya da kaçar o cehennemden. Ama oradaki türkleri öyle bir hizaya getirmişler ki, adamlar kendilerini bile ikinci sınıf vatandaş olarak görüyor, çocuklar üniversite okumuyor hayallerinde meslekler inşaat ameleliği ve oto tamirciliği.

• ben seneye büyük ihtimale gidiyorum wien den

• Şubat'ta oradaydım. Muhhteşem bir yer
    Hele müzikle ilgileniyorsan. Sokaklarda yaşa deseler imkanım olsa yine yaşarım. 3 gün kaldım bana yetmedi. Yazın bir daha gideceğim izin verirse.

0|0
    0|0
    • nereleri gezdin?

• doguru ben burada sadece avm leri biliyorum

• osmanliyla ilgili müse var bildiyim kadariyla

Erkekler Ne Diyor 1

• Viyana yı duyunca hep bir hüzün kaplar beni

0|0
    0|0
Yükleniyor...