Gece gece yine yazma içgüdüm iş başında.. nasıl bir hikaye yazmalıyım detay?

bir fikir var aklımda oda bir jigolonun hayatı, diğeri ise Osmanlı hanedanı mensubu olan bir şehzadenin hayatı (kurgu), birde aşk-dram-psikoloji olan bir film serisi var aklımda...

hangisinden başlasam ben iptal?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• İcerisini bilmeden yazmakta biraz zor olur

1|0
    0|0
    • jigolo olacak olana kurgu yapmadım diğerleri kafamda hazır

• İnternet ortaminda yayinlayabilirsin mesela belki ilgi ceker guzel yazarsan

• yok hayır basit fikirler veya konular olduğunu pek düşünmüyorum.. fikir hırsızlığı da o kadar çok ki

En İyi Kız Görüşü

• içinden ne geçiyorsa :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• klişelere gitmiş aklın.

1|0
    0|0
  • bir jigolonun hayatını anlatan bi' çalışma daha hoş olacaktır; jigololuğa iten sebepleri, kendi iç dünyasında ki psikolojik hesaplaşmaları, aşk-cinsellik ve maddiyat hislerini; güzel bi' üslupla kaleme dökersen tutarsın.

1|0
    0|0
    • Evet bu konuda planlarim universtede jigolo oldgunu saklior flan gbi biseyler dsunuorum

• maddi imkansızlıklar, işsizlik gibi sebeplerden ötürü bu işi tercih eden bi' genç; çevresinden, sevgilisinden bunu gizlemesi. Psikolojik, vicdani, dini çatışmalar. Güzel konsept, özelden yazarsan konu hakkında konuşmak istediğim bi' şey var. Dikkatimi çekti; ilgilenmek isterim, bende arada bi' şeyler yazıyorum.

• tamam yazıorum şimdi

• ben liseli bir genci intihara götüren bir şeyler yazmayı planlıyorum :) onu yazma da ne yazarsan yaz :D

1|0
    0|0
  • jigolo bir şehzade'nin hikayesini yaz

1|0
    0|0
  • Aşk dram yaz daha iyi. Osmanlı şehzadesi vs gibi şeyleri kendi kafasında kurgulayip yazanlar ve filmdeki o roller sayesinde kişilerin karakterleri yanlış tanıtılıyor. Dram iyidir :)

1|0
    0|0
    • diyorsun.. onu yazacagımda kurgusu aklımda filmlerinde eriniorum diyaloglar zorluor

• Daha güzel erken yaşta üretmeye başlaman. Tecrübe kazanirsin :) insallah başarılı olur

• inşallah.. teşekkür ederim :) :)

• kullanıcı adın daki anlam neki merak ettm.

1|0
    0|0
  • Keşke bende senin gibi olabilsem. İçimdekileri döküp yazabilsem belkide roman olurdu.

1|0
    0|0
  • Kalk soğan doğra.

0|0
    0|0
  • polisiye yaz kızlar yurdunda cinayet olur şüpeli okul görevlilerinden birisidir :)

0|0
    0|0
    • basit şeyler onlar :D :D

• :O çok merak ettim okuyacagım

• kesinlikle okumalısın yazar kitabı kurgu ile değil gerçek hisleri ile yazmış dünya klasiği kitap

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...