Gerçek İSLAMİYET hangisi?

arkadaşlar, bu soruları sıklaştırmayı düşünüyorum. Sizce gerçek İslamiyet hangisi ve siz, bu dini gerçekten, hakkıyl aratırdınız mı? Eğer, uzaklaştıysanız bunun sebebi gerici din adamları mı? Dini neden onlardan dinledim diye bir öz eleştiri yaptınız mı?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Gercek islamiyet kurani Kerim takip etmek hz Muhammed sav sunnetine Gore yasamak

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Gercek Islam insanin kalbinde dini yasayisidir. Ben ne nihat hatipoglu nede Cubbeli Ahmet hoca denen zatlarin kelamlarini dinlemiyorum, samimi bulmuyorum. Biraz uzucu acikcasi ama bunu gormemiz lazim artik yani Islam dininde belirli bir temizlik vardir. Bunlar peygamberimizi farklilastiri yorlar, Peygamberimizin boyle birseye izin vermis oldugunu aklimdan dahi bile gecmiyor. Din tuccarlarinin hepsinin birbir maskeleri dusecekdir insallah. Kimsenin gunahina girmek istemiyorum tek bildigim benim dini ogrenmem icin bir hoca gerekmedigi Allah ona verdigi akilla bana verdigi akil ayni. Allah sonumuzu hayr eylesin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Hiçbiri. din diye bişey yok.

0|1
    0|0
  • islam hacdan hocadan öğrenilmez. hacıdan hocadan arapça öğrenilir. kuran okuyarak da islam öğrenilir. sonuçta hacı da hocada insandır ve fanidir. günahsız değildir. hacı hocayı dinlerim ama kesin doğru diyip araştırmadan etmeden uygulamam. akla takılan bişi olunca da akla göre mantığa göre hareket ederim.

0|0
    0|0
  • Aralarinda tek saglam kaniti ahmet hoca getiriyo hep en saglam kaynaklardan. Suphe uyandircak en ufak bir sozu yok. Bence!

0|0
    0|0
    • Yani sahabeler, Peygamberin sidiğini içerlerdi, kanını içerlerdi, sümüğünü üstlerine sürerlerdi ve dışkısını koklarlardı öyle mi? Ya da Kuran ayetini cinsel organına sürmenin faydası olduğu doğru öyle mi?

• Sen mevzuyu cok farkli algiliyosun 😊 peygamberler bizim gibi necis degildir kani diskisi teri herseyleri nurdan ve misktendir. Ama tabi amac karalamak olunca her lafi tersten anlamaya yer araniyor. Allah islah etsin ne diyim.

• Peygamberlerin de normal insaňlar gibi yaşadıklarını , aynı özelliklere sahip oldugunu belirten ayetler var, hiç kuran okumadın mi? Kendin için ıslah dile bence, çünkü sen sahabenin sidik içen insanlar olduğunu söylüyorsun

• Gerçek İslam: Kur'an-ı Kerim ve Peygamber sünnetidir.

O alevi yok sünni yok şii falan değil. Onlar insanları ayırmaktan başka bir şey yapmıyor.

0|1
    0|0
Yükleniyor...