Dunyadaki guzellikleri kagada dokmek zor degil mi sizce insancik yavrulari :) ?

Dunyadaki guzellikleri kagada dokmek zor degil mi sizce insancik yavrulari :) ?
Dunyadaki guzellikleri kagada dokmek zor degil mi sizce insancik yavrulari? :) valla ne kadar cizmeye denersem deneyim bir turlu istedigim gibi sonucu alamiyorum... ama biz yapabildigimizi yapalim, ya canimiz sagolsun yeter :D :D :D

0|2
0|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• çize çize başarırsın en nihayetinde :D güzel güzel :D

1|0
    0|0
  • işte elle bile çizmek zorken tesadüf olarak oluşmamız komik :D hadi yine iyisiniz ateistlerin tezini de çürüttüm böylelikle :D

1|0
    0|0
  • Kağada? Daha kagit olarak yazikdigini bilmiyorsun , kagida dökülen duygudan bahsediyon, hadi oradan :)

1|0
    0|0
    • Yok ya ben duygudan oncen sadece guzelligini cizmeye cat pat ugrasiyorum iste... zaten duyguyu dokmem icin daha coook isim var :)
      He be gardas biz kagida kagat deriz, artik kusurlarimiza da goz yumarsin umarim :D yok olmaz diyorsan canin sagolsun yorumun icin de tesekkur ederim

• Gardaş kelimesini kizlarda itici olduğu gerçeğini değiştiremezsin, zorlama istersen :)

• Eyvallah be ustam ama zaten cekici olmaya ugrasmiyorum ki :) sadece oldugum gibi davraniyorum

• kim çizmiş bunu ufaklık

1|0
    0|0
  • Bende çiziyorum :).

1|0
    0|0
    • Valla cizmek iyidir. Insani rahatlatiyor en azindan kafan dagilir ne guzel :D :D :D

• Asker guzel guzel devam et😄

1|0
    0|0
    • Tesekkur ederim komtanim artik gucumuz yettigi yere kadar devam edecez :D

• Anladm. askerim zor cumle kullanma anlayamyorm. basarilar😂

• Tamam zor cumle kullanmam o vakit :D biraz daha basitleri olur birdaha ki seferine

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...