#ANITKABİR'e Gittiniz mi?
ANITKABİR İnşaatı (Ağustos/1950)

Başbuğ ATATÜRK'Ü, Aramızdan Ayrılışının 78'inci Yılında Bir Defa Daha Saygı İle Anıyoruz.

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN!

#SerKan1923

@Bakırköylüm @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @kaptanpırays @RdvnSbs @Sonra_danGurme @TheKerim54

@Asmalı-mescit @siray @чαğмυяeятešı

• Evet Gittim.
    62% (16)61% (14)61% (30)Oy Ver
  • Hayır Gitmedim.
    38% (10)35% (8)37% (18)Oy Ver
  • Diğer (Belirtiniz)
    0% (0)4% (1)2% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|1
13|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Anıtkabire gitmedim.

0|3
    0|0
  • Evet gittim

0|1
    0|0
  • Tabikide.

0|1
    0|0
  • Gitmedim, ama çok gitmek isterdim.

0|1
    0|0
  • Yılda iki üç kez giderim

0|1
    0|0
  • Tabiki. Gectigimiz 23 Nisan yeni dogan kuzenim ilk bayramini Anitkabirde kutladi 😊😊

0|1
    0|0
  • Gittim tabikide

0|1
    0|0
  • Gittim.

0|1
    0|0
  • Gittim Gidiyorum Gidecegimmde..

0|1
    0|0
  • Ankaralı olmanın ayrıcalıklarından biri de Ata'm ile aynı ortamda bulunmak. Tabikide gittim

0|1
    0|0
  • baya gittim

0|1
    0|0
  • Gitmedim, gitmeye niyetim de yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Hem de kaç defa.. Oraya gitmek zaten ve önünde selam durmak benim için büyük onur.. Tabi Atatürk düşmanı deyyus köpekler bilemezler Arap ve Yahudi b*ku yedikleri için.

0|1
    0|0
  • 30 Ağustos haricindeki milli bayramların hepsinde giderim ailem ve akrabalarımı da orada görmezsem arayı bozarım
    bu 19 Mayıs sınavım var ve girmeyip yine Anıtkabir gideceğim

0|1
    0|0
    • Niye 30 ağustosta gitmezsin?

• abi aselsan projelerinde sadece sağlamlık ve kullanışı değil üretim ve sürdürülebilirliğide düşünüyor mesela altay kendisinden çok daha niteliksiz bir tanktan bile daha hızlı üretilebilecek bir tasarıma sahip leopard 2A4 new generation da da aynı mantık var hem mükemmel bir kontrol olanakları ve elektronik sistemleri mevcut hemde orjinal haline göre bakımı ve onarımı çok daha kolay. çok beğendiğim ve gurur duyduğum bir tank

• https://www.youtube.com/watch?v=PhcLsfLyZoI

ALTAY Tankı İçin AKKOR Teknolojisi Geliştirilecek!

• Gittim, askerde ise saygı nöbet değişimi bile yaptırdım.

0|1
    0|0
  • Henüz gitmedim.

0|1
    0|0
  • Gitmek nasip olmadı

0|1
    0|0
  • 2 kere gittim,18 aralık 2013 ,30 Mart 2014 :)

0|1
    0|0
  • Umarım gitmek nasip olur

0|1
    0|0
  • evet gitmiştim

0|1
    0|0
  • Henüz gidemedim. Ama Ankara'ya olur da yolum düşerse gideceğim.

Ve "Başbuğ" kelimesinin Atatürk'e yakıştırılmasını doğru bulmuyorum ayrıca, faşistlik yapmanıza gerek yok. Tanrı ne Türk'ü korusun ne bir başkalarını kimse ayrıcalıklı değil ki zaten Tanrı diye bir şey de yok. Neyse...

Bence Tanrı Türk'ü korusun kelimesini "Tanrı türkü söylesin" olarak değiştirebilirsek daha iyi olur.

0|0
    0|0
    • Araştırmadan Bildiğini Okuyan Biri Olduğun Belli Aksi Olsaydı Sana İzah Etme Emeğinde Bulunurdum. Kaldı ki FAŞİSTİM Seni İlgilendirir mi?

• Faşistler gibi muamele yapmıyor olmanız öyle olduğunuz gerçeğini değiştirmiyor ama değil mi? (:
      Ben yazılı olarak size durduk yere ithamda bulunmadım. (:
      Bu sadece sizin için geçerli değil zaten Tanrı Almanlar'ı korusun ya da Tanrı Kürtler'i ya da bilmem kimleri korusun diyen herkes için geçerli.

• Hadi Bana #Barbar De Lütfen. :)

• 7defa gittim

0|1
    0|0
  • Her yıl gidiyorum.

0|1
    0|0
  • B...

0|0
    0|0
  • tanrı sizi korusun Allah bizi korur.
    Necip Fazıl KISAKÜREK

0|0
    0|0
    • @-kabirAzabı-1 Ulu Yaratıcının İbraniceden Arapça Geçmiş Lafzıyla, Öz Türkçe Adına Beddua Eden Cahil Yobazlar İle Aynı Ülkede Yaşamak Büyük Bir Şanssızlık Neyseki Günlük Hayatta Yüzümüze Bunları Söyleyemezler. Zira Bunlar Gölgelerinden Korkan Bastırılmış Duyguları Sabit Olan Aşağılık Kompleksli Kendilerini Dindar Sanan Zavallı Birer Köpeklerdir.

Yükleniyor...