GayriMüslimler olarak Türkiyede artışımız devam edecek mi?

Her türlü baskıya rağmen insanlar islam dininden çıkıyor bugün türkiyede tahminen 15 milyon gayri müslim olduğu söylenir resmi olmasada. Sizce her türlü mahalle baskısına ragmen bu kadar artışta olmamız bir başarı mı? Müslümanlar ile nüfus politikamız sizce 20 seneye kadar denk olacak mı bu ülkede

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• İyi hayaller kurmuşsun thomas😄👍

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Satanistim. Fakat olaya böyle bakmıyorum. Vatanımı çok seviyorum ve bütünlüğü bozulmadıkca bir sıkıntım yok. Herkes özgürdür.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Neden yanlış bilgilerle insanları yanıltıp algısını değiştirmeye çalışıyorsunuz? Amacınız toplumun bütünlüğünü ve huzurunu bozmak mı?

0|0
    0|0
    • Toplumun huzurunu bozanlar gayri müslimler değildir kimlerin bozmaya çalıştıgı belli

• Sana göre toplumun huzurunu bozan müslümanlar mı? Bence bu, ne dine ne de renge bakar. Bir müslümanın camiye gittiği kadar rahatça ibadethaneye gidebiliyorsunuz. Devlet tarafından ayrımcılığa maruz bırakılmıyorsunuz. Az veya çok iyi kötü geçinip gidiyoruz. Peki Bu güzel memlekette fazla rahat battı mı? Tarih, yüz yıllardır batı dünyası tarafından Türk ve müslümanlara yapılan kanlı katliamların şahididir. Peki bu insanlar derdini kime anlatsın?

• Kİmse size katliam yapmadı sizler hrisitiyan dünyasına savaş açtınız karşılık verdik bizde sonra yenilince de magdur ayakları etmeyin iyi geceler size

• inşallah olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...