Neden herkeste bir Yurdış çıkmak

Neden tc konuştuğum herkes yurdışına çıkmak istiyor hata büyük miktarda para teklif edende oluyor neden acaba gercekten tc şartlar çokmu zor

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Hahhh..sanki,yurt disi Turkiyeden iyi..hayat pahaliligi,bilmiolar..

Yasamayan,bilmez..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Haksızlığın olduğu yerde durmak aptallıktır.

1|1
    0|0
    • Nasil bir haksızlık ulke yonetimi demokorosi degilmi ve hukmet seçimle başa gelmiyormu o zaman saygı duyacağız halk onları secmiş beğenmeye biliriz eleştire biliriz ama kabulleneceğiz baska yolu yok

• Ülke yönetimi beni ilgilendirmiyor. İş hayatına girdiğinde bile hak ettiğin maaşı alamıyorsun...Atıyorum o kadar bilim adamı olacaksın ama para yok Doç lar alıyor 2.500 ama yurt dışına git Türk parası karşılığı 10.000 tl.. Kısacası harcanmayı kimse istemez ki ülkede öyle ahım şahım bir ülke değil.

• Ondan sonra da 3 çocuk yapın. :)) bir sktirin gidin diyorum...Sen hak edene ver emeğini de ondan sonra gel çocuk olayına karış. Saçma sapan bir ülke...Cemaate girip bir yerlere gelenler var bu ülkede bir halt bilmediği halde. He demokrasi olayında bu ülkede demokrasi olduğunu da nereden çıkardın? Oylarla oynanılmadığı ne malum? He ben oy olayına girmiyorum böyle bir devlet olmasa benim için mükemmel.

• Ben istemiyorum, isteyenleri de istemiyorum anasını satım.

0|1
    0|0
  • yurtdışına çıkarak kariyer yapma düşüncesi nekadar saçma...

0|0
    0|0
  • hayır değil tc yavaş yavaş btirme aşamalrı bunlar yakında kime vatanım türkiye demycek

0|0
    0|0
    • Dünya'nı ikinci pahalı yeri tokyo hayat sanıldığı kadar basit ve rahat degil her şey tane ile satılıyor domates 1 salatalık 1 karpuz dilim kavun dilim buranın neresi guzel biz bir kere gelmişiz

Erkekler Ne Diyor 4

• Gurcan, bana oradan bir katana yollasana. Bir şey deneyeceğim.

0|0
    0|0
  • çünkü ülke bok gibi hakeden değil yandaş olan kazanıyor.sadece bu hükümette değil hep öyleydi.12 sene çalışıyorsun okunabilecek en iyi okullarda okuyorsun alacağın para taş çatlasa 10bin.adam ilahiyat mezunu ingilizce bilmiyor daha isvicre büyük elçisi yapmışlar eşiyle beraber 20binin üstünde maaş alıyor

0|0
    0|0
  • Ben gidecektim

bir bayanla evlenip sonrada vazgeçtim...

o istiyordu gel felan dedi

ne işim olur yahu gavur ellerde

0|0
    0|0
    • aynen bende belçikaya gelin gidiyodum az daha kurtuldum :D

• G�vur ama Müslümanlarda daha vijdanli hakını yemezler yalan söylemezler duyguları ile degil mantıkları ile hareket ederler ben kavacıkta bir cemaatini yanında çalışıyordum bize vaz verirdi su haram bu haram ama nedense o bizim haklarımız yiyerdi sigorta giriş çıkış yapardı maaş geç verirdi ve durmadan borsa oynardı ::)

• Daha iyi yaşam şartları?

0|0
    0|0
Yükleniyor...