Whats up dan neden resim yollayamıyorum ve alamıyorum

arkadaşlar herzaman resim alır ve yollarım ama bugün 10 kez denedim ne resim bana ulaşabiliyor ne ben yollayabiliyorum acaba bilen varsa yardımcı olabilirmi bana.sağolun

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• whatsapp ta bir sorun var galiba aynı sorunu bende yaşıyorum yazdıklarım bile gitmiyor resimler filan ne ses kaydı hiç bir şey yollıyamadım arkadaşıma bugün;(

1|0
    0|0
    • bendede bugün evet böyle bir durum oldu bende dedim acaba biryerleremi bastım hiçde kullanmam kullanacağım tuttu gerekli oldu bende şans olsa zaten.çok sağolun gerçekten kafayı yedim burda

• teşekkür ederim bende sana en iyi cevap seçtiğin için cevabımı :) kendi adımada rica ederim:)

• :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Erkekler Ne Diyor 9

• Günaydın; whatsup'ı kendi operatörün üzerinden kullanıyor isen o operatörün internetinde sorun olabilir.Kablosuz internet üzerinden denedinmi?

1|0
    0|0
    • normalde işyerinden bağlanıyorum ve herdaim alıp yollayabilirdim sadece bugün sorun yaşadım

• Rica ederim Güzel insan. Ben teşekkür ederim sen olmasa idin ben bu sorunun farkında bile olamayacaktım..

• hmm enteresan.

0|0
    0|0
  • yenıden yukle o zaman

0|0
    0|0
  • sayın abonemiz bu bir KS cevabıdır;

Bugün hiç bir güzel kadın resim yollayamayacak..

nette grev var.

uğraşmayın boşuna..yarın deneyin.

0|1
    0|1
  • Telefon un ne marka ve model

0|0
    0|0
  • genel bir sorun var sanırım

0|0
    0|0
  • birde WhatsApp tan yollamayı dene :)

0|0