Gençler böyle kitaplar okur musunuz?

Gençler böyle kitaplar okur musunuz?

Tek kitaptan bikaç örnek nasıl sizce. kurgu değil. V. Detayyyyyyyyyyyyyy
Okudunuz mu böyle şeyler

Güncellemeler:
@Kedikesen gel hele gel 😂

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir keresinde Şeytan diye bir kitap okumuştum.2 günde bitmişti. Eğer yavaş okuyan birisi olsaydı psikolojim çökebilirdi. Çünkü korku filmi izlerken ne kadar korkuyorsam, korku romanı okurken de o derece korkmuştum. Bazen hayır okuyamayacağım daha fazla deyip kitap sayfalarına bakamıyordum, başka yerlere bakıyordum ama kitabı da kapatıp kaldıramıyordum. :D

0|0
    0|0
  • aşk okurum.

0|0
    0|0
  • Genelde psikolojik kitaplar okuyorum:)

0|0
    0|0
    • Psikolojiyi ayrı bir severim 😊 buda bir nevi psikolojik bir durum diyebiliriz 😊 bu arada hoşgeldin soruna nasılsın

• İyiyim teşekkürler sen? :)

• İyim bende takılmaya devam.

• Çoğunlukla tarih veya roman okuyorum..

0|0
    0|0
  • Zaman zaman

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Severim böyle kitaplari.

Telekült ve Bilinç altinin gücü adli kitaplar favorimdir.

0|0
    0|0
  • Nadir

0|0
    0|0
  • Kurgu olmadigini nereden biliyoruz? Medyum gayet kafasindan uydurmus olabilir.

0|0
    0|0
    • Yazan kişi doktor ve bu yazılan tek kitap değil. bende %100 doğru gözüyle bakmıyorum ama kitabın diğer bölümlerinde ölen ruhun akrabalarıyla iletişimleri de var. Gayet ikna edici oluyor

• Valla bence gayet kurgu gibi duruyor. Bedri ruhselman'in ilahi duzen ve kainat adli kitabi var. Daha iki sene once basildi. 50 sene once yazildi. Adam gercekten yazdigi donemde ileriyi gorerek yazmis. Ama orda da sadece tahmin, hic bilimsel veri yok. Nostradamus gibi kehanette bulunmus. Burada da ayni sekilde olumden sonraki hayati kurguya dokmus olabilir

• O kitap bilimsel okudum mu bilmiyorum ama o kitabı anlamak için hem kimse hem fizik hem uzay vs vs birçok alanda bilgi sahibi olan gerekiyor. Ve geleceğe dair söylediklerini yaptığı celselere bakarak cılarımda bulunuyor.

• İsmi saçma 1 ikinci biraz okudum belki başını okumadığımdan olaylar olaylar :)))

0|0
    0|0
    • İlgi duymuyosan hiç başlama bilimsel bir kitap ve buradaki kısımlarında olduğu gibi fantastik bölümler çok az

• :))) okumuycamda zaten

Yükleniyor...