Bu saatten sonra tiyatro kursuna gidilir mi? Yoksa geç mi kaldım? Çok istiyorum ama :( ?

Çocukluğumdan beri içimde kalan şey tiyatro.. Başka bir role bürünmek oyunculuk yapmak o kadar büyülü ve güzel geliyorki.. Ama ne hikmetse bir türlü gidemedim hep bir engel çıktı. Şimdi 18 yaşındayım ve bu yaştakiler için tiyatro kursu varmıdır onu bile bilmiyorum. Ama varsa hemen bugun yarın yazılmak istiyorum zaten bu zamana kadar içimde kaldı bari şu andan itibaren pişmanlık duymayayım. Bilgisi olanlar yazsın lütfen? 18 yasındakiler için kurs var mı ve varsa bile 0 tecrübeli ben çok mu geç kaldım bunun için?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ben de senle benzer durumdayım. yaşım 25. ama içimde tiyatro aşkı var halen. ve yapacağım ben.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 5

• Gidebilirsin ben de bir tiyatro severim ve eğer toplu olarak ders veren bulamazsan bireysel de alabilirsin ama ben de git derim erteleme yap insanın hayatını değiştiriyor dünyaya bakış açını değiştiriyor kendini bu keyiften mahrum bırakma derim 😊

0|0
    0|0
  • 40 indan sonra oyunculuga baslayanlar var. 18 inde niye olmasin?

1|0
    0|0
  • Hevesimi alıp zirvede bıraktım 😛

0|0
    0|0
  • Git, ne geçi?

0|0
    0|0
  • Pişmanlık duyacağını düşünüyorsan kesinlikle denemelisin birşey kaybetmezsin bunun yaşı olmaz diye düşünüyorum ben. Geç kaldığını zannetmiyorum...

0|0
    0|0
Yükleniyor...