Nejat İşler'in yeni filmi "İkimizin Yerine" öğretmenle -öğrenci aşkını konu alıyormuş. Çok saçma değil mi?

Öğretmenle öğrenci arasında hiç aşk mı olur ya? BU filmlerle bizleri nereye götürmeye çalışıyorlar.. Bizler öğretmenlerimiz baba anne gibi seven toplumuz.. Öğretmende öğrencisini evlat gibi sever.. BU filmler nedir böyle? BU filme gitmeyerek protesto edelim !! Ben gitmeyeceğim bu filme Nejat işler

0|1
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçekten mi? Ya daha yeni Cansel vakası var, o kız da ogretmenine bir şey hissetmis. .. Nejat Isler gerçekten bunu konu edindiyse bu resmen gençleri istismardir. .. Bırakın izlemeyi bu adam ciddi bir ceza bile almalı. .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• konu şu olur

ogretmen öğrencisine ilgi duuuyordur
    öğrenci de öğretmene bunu bilirler ama yanlış olduğu ortada olduğu için asla ve asla bir şey olmaz

öğrtetmen evlenmiş ayrılmış olabilir ya da sorunlu evliliği olabilir ya da karısı ve çocuğu ölmüş olabilir
    kızında babası ve aile siyle sorunları vardır %99 konu bu olur

1|0
    0|0
    • genede olmamalı be arkadaş ! Burası Türkiye Türkiye Türkiye..

• zaten olmayacak bir şeyi film yapacaklar

dünyanın hiç bir yerinde olmaması gereken bir şey bu

ama buna en büyük eleştiriyi verecekler genelde bu kafa yapısna sahip olan kişiler

bu işi yapanlarda onlar tepkileri bunun ortaya cıkırılması olacaktır.

• cıkarılmamaması

zinanın dinciler tarafından serbest bırakıldığı bir ulke burası

burası Turkiye derken bunuda hesap et..

• Gunumuzde cok yaygin bir durum, yaslar yakin olursa genelde ogrenciler, ogretmenlerine karsi bu tur seyler besleyebiliyor. Bazen de ogretmenler onlari yoldan çıkarıyor galiba.

0|0
    0|0
  • Saçmalık.

0|0
    0|0
    • beyinlerimizi yıkıyorlar resmen..

• Olmuyo dediğin şeyler o kadar çok oluyo ki... Halit Ziya Uşaklıgil taa ne zaman yazmış aşk-ı memnuyu. Böyle şeyler her zaman oluyodu. Ve bunun olduğuna dikkat çeken filmler de tam aksine ne hale GELDİĞİMİZİ gösteriyo. Çoktan yozlaşmış bir toplumuz.

0|0
    0|0
  • Bencede saçma

0|0
    0|0
  • Böyle ilişkiler çoğaldı ve bu film de iyice kötü nam salacak

0|0
    0|0
  • böyle yavaş yavaş insanlara sapkınlıkları aşılıyorlar.

0|1
    0|0
  • Olaylara ve durumlara nasil baktığın senin düşünceni, düşüncen ise karakterini yansıtır.. film lik bir durum yok yani..

0|0
    0|0
  • Sen her izlediğin filmi yaşıyor musun? Gang bang izleme sakın

0|0
    0|0
    • Farkındaysan yazdığın film yabancı bir film !! Burası Türkiye canım... Ne yazık ki Türkiye'de insanlar herşeyi örnek alıyor..

• O zaman TV izleme sinemaya gitme

• Ben mesela Muhteşem Yüzyıl izledim ama kendime harem kurmayı düşünmedim

• 26 yasinda bir ogretmen ve 22 yasindaki ogrencisi olur. Ama yasli ogretmen genc sevgilisi olmaz

0|0
    0|0
    • olmaz !!! hiç bir türlüsü olmaz.. Öğretmenler bizim anamız babamızdır okullarda... Öğrencilerde öğretmenlerin evlatlarıdır !!

• Bence hiç bir türlüsü olmaz. Öğretmende öğrencide görevini bilmeli ve milletin beynini de böyle saçma senaryolarla yıkamamalılar.. Herşeyi normalleştiriyorlar artık.

• Anormal iken ne oldugunu gorduk ensar vakfi kac tane cocuga tecavuz etti

Kızlar Ne Diyor 6

• Yakın zamanlarda öğrenci öğretmen cinsel istismarlarını bu kadar sık duymamızın üstüne böyle bir film gelmesi şaka gibi olmuş.

0|0
    0|0
  • Güldüm😂 Sen baban gibi sevebilirsin, öğretmenin de seni kızı gibi sevsin. Ama bu bir zorunluluk değil😄

0|0
    0|0
  • eğer üniversiteyse olabilir ama lise olmaz

0|0
    0|0
  • Milletin boyle boyle beynini yıkıyorlar.

0|0
    0|0
  • Çok düzgünsünüz ya

0|0
    0|0
  • Aynen yasak zaten bu diziler filmler varya bilinçli ahlak bozmaya yönelik yapılıyo

0|0
    0|0
    • evet görsellerine bak internetten şok olursun

• Bakıyorum hemen

Yükleniyor...