Hangi kitap sence?

Arkadaslar yeni bir kitap alacağım daha doğrusu kitap dayanmıyor maaşımin yarısı kitaplara gidiyor :) soruma gelince hadi güzel etkileyici bir kitap önerin alayım bugün

Güncellemeler:
...

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• yahu nasıl bır soru bu :D bana cok etkıleyıcı gelen kıtap belkı sana sıkıcı ya da vasat gelır :D guldum sabah sabah : ))

0|1
    0|0
    • Ama öyle değil ya sen konusunu soyleceksin fikrini beyan edeceksin bende ona göre alacağım işte :))

• Fethi yerken serisi...

0|1
    0|0
  • Jean- Christophe Grange Siyah Kan

0|1
    0|0

• ARKA KAPAK YAZISI
      "Güneydoğu Asya'da, Yengeç Dönencesi ile Ekvator çizgisi arasında bir yerlerde bir yol vardır. Siyah kanla çizilmiş bir yol. Korkunun ve ölümün hâkim olduğu bir yol.

PARiS.'ilk temas. KUALA LUMPUR. Hayat Yolu. Uçuşan ve Çoğalan. Sonsuzluğun işaretleri. KAMBOÇYA. Bal ve Fresk. TAYLAND. Arınma Odası. Dünyadan soyutlanmış bu mekânda neler olduğunu anlayacaksınız! BANGKOK. Gerçeğin Rengi aynı zamanda Yalanın da Rengi'dir! Ve PARİS. Her şey sona ermedi, yeni başlıyor.

• Okumaya değer doğrusu

• Elif Safak tum kitablarini oneririm

0|1
    0|0
  • veronika ölmek istiyor, bin dokuz yüz seksen dört :) okumadım ama kulağıma çalınıyor ikisi de :)

0|1
    0|0
  • Caner Yaman Sonrası Yok :) Konusu aşk

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sherlock holmes psikopat :D

0|0
    0|0
  • Maaşının yarısını kitaplara harcamana, bunu da bize söylemene gerek yok. Gider kütüphanelerden istediğin kitabı temin edebilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...