Ne dinliyorsunuz? Ne kadar da orijinal bir soru?

Evvet yazın hadi

Ben bunu dinliyorum, ismi oradan çok artistik gözükse de ürkmeyin eminim yüzde 90'ınız bu sarkiyi duymustur ama adini bilmiyordur
Neyse sizde sira, analiz yapacagim ben mihdiyim

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

Kızlar Ne Diyor 2

• http://youtu.be/LIPc1cfS-oQ

Mit dir bin ich auch allein..

0|0
    0|0
    • Maria öldü sabahattin de öldürüldü bunlar iyi günlerimiz daha beter olacak her şey ama yine de tabii hayat güzeldir♡

• Çok yanlış. Maria Puder ölmedi. Kutsal ruhlu kadınlar ölmez. Ölmeyi sadece fiziki olarak algılıyorsun. Bazı insanlar bu dünyadan fiziki olarak göç etse bile düşünceleri ve eserleri kalır bu da ölmediğini gösterir. Eğer dediğin gibi olsaydı şu an hiçbirimiz ne Picasso'yu ne Da Vinci'yi ne V. Woolf ne Einstein ne de Graham Bell vb gibi insanları hatırlamazdık. Bu ölmediklerini gösterir. Nickimin manası da buradan geliyor. Şahsıma ait özel anıları da var. Ama Maria Puder ÖLMEMİŞTİR.

• Evet, bu yorum ancak ya aşırı optimist ya da Kürk Mantolu Madonna'dan cok etkilenmis birinden cikabilir. Bir bakima haklisin fakat bu sekilde dusunursek, ölümü neredeyse hiçe indirgemiş olmaz miyiz? En barzosunun bile dunyaya kazandirdigi, onu bir sekilde hatirlatacak bir sey kesinlikle vardir o halde kimse ölmedi mi simdiye kadar, hepimiz ölümsüzüz o halde. Ama duygusal olarak evet Maria Puder senin kalbinde yasıyor olabilir, benim kalbimde de Ringo ile John yasiyor mesela dhdbdbhdhd

• Scorpions - Born To Touch Your Feelings

0|0
    0|0
Yükleniyor...