Kitap okuyan erkek çekiciliği?

Otobüste, durakta, okulda vs boş kaldıgı yerde kitap okuyan; kitap okumayı seven erkekler var mı? Onları buraya alalım :) <3

Güncellemeler:
EN SON HANGİ KİTABI OKUDUNUZ?

1|2
6|41

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• max weber okuyan birini gördüm baya ilgimi çekmişti

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 40

• Askeriyenin içinde cebimde kitap ile geziyorum boş vakitlerimde ve yatağımda okuyorum genellikle Kur-an ile alakalı kitaplar.

1|0
    0|0
  • Ben fizimsel kitap okuma fırsatı bulmuyorum. Telefona kitap indiriyorum. Ve okuduğum zaman, oyun oynadığım sanılıyor maalesef. Buda kitap kurdu yerine sümsük bir asosyale benzememi sağlıyor pqiqoqoq

1|0
    0|0
  • Vampir kitaplarından uzak duruyorum... :) kişisel gelişim tarih hikaye cinsel bilgiler içeren kitaplar. Spor sağlık... Gidiyor.. Kitap olumaktan bunaldım :) bir ara kitap işi ile uğraştım omumak imkansız hale gelmişti :)

1|0
    0|0
  • Zülfü livaneli serenad

1|0
    0|0
  • Kitap okumak dikkat ve beyin aktivitesi gerektirir. O yüzden sessiz yerler tercih edilir. Heryerde kitap okuyan kişi ya hakikaten çerezlik kitap okuyordur. ya da tarz yapma peşindedir.

1|0
    0|0
    • aslında ben otobüs durağında da okuyorum ve hiç dikkatim dağılmıyor sadece televizyonun olduğu yerde dikkatim dağılıyor kitap okurken

• anladım tabi bu senin görüşün saygı duymalıyım :)

• Teşekkür ediyorum :)

• İşim evime uzak olduğu zaman mesela 1 saat mesafede otobuste okuyarak zaman geçiririm. Çekici durduğunu hiç düşünmemiştim.

1|0
    0|0
  • benden uzak durun, sizleri sevmiyorum :)

1|0
    0|0
  • birbirinden geçkin tiplere bakmaktansa bikaç sayfa okur zihnimi geliştiririm

1|0
    0|0
  • Ben okuyorum. İstanbul'daysanız beni görebilirsiniz

1|0
    0|0
  • bütün okur gezerler gelir şimdi :D :D yahu yok öyle bir dünya :) çok Amerikan filmi izliyorsunuz :) yapmayın :)

1|0
    0|0
  • bundan sonra bırakıyorum okumayı :D dfdf

1|0
    0|0
  • kitap okurum genelde ama hiçbir kızın baktığını görmedim :D

1|0
    0|0
  • Halka açık yerde kitap okumayı sevmem !! Kütüphane, iş yerinde veya evde okuyorum...

1|0
    0|0
  • özenti olmayacağım. beğensinler diye değil karşımdakinin fındık kadar beyni olmadığını ve ona benzememek için okuyorum

0|0
    0|0
  • Kitap okumayı severim de bir çekiciliğini görmedim şimdiye kadar ☺

1|0
    0|0
  • Din felsefesiyle ilgili bir kitap, birde çocuk eğitimi ile ilgili bir kitap.

1|0
    0|0
  • Ali lidar - alengirli şiir'ler tavsiye ederim :)

1|0
    0|0
  • gece, odamda kitap okumayı tercih ediyorum.

1|0
    0|0
  • Evde okumayı tercih ederim

1|0
    0|0
  • Diaarda okumam ancak evde baya bir zaman ayiriyorum. Tum yorgunlugumu stresimi aliyor

1|0
    0|0
  • platon devlet bitiyor bu akşam

1|0
    0|0
  • Şerefsizim bugün 4 kitap bitirdim, nasılsın bebeğim bana gelsene bugün 5. kitabı beraber bitiririz.

2|0
    0|0
  • Okumam

0|0
    0|0
  • Kafka - Dönüşüm

0|0
    0|0
  • O tarz bir erkek gelip bir yerlerde oturup bir şeyler içelim filan dese kabul edeceksin sanki de

0|0
    0|0
  • Çok sevmem. Ama sevmeye çalışıyorum. Çünkü çok okumak=çok bilmek. Ve çok bilmek istiyorum. 😁

0|0
    0|0
  • yok tur

0|0
    0|0
  • Otobüslerde kitap okurum herkez bana bakar çok güzel okurum :)

0|0
    0|0
  • eh işte :D

0|0
    0|0
  • Şimdi vücutlu kişilerin kitap okumasıda olmaz sanki :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...