Fransızlar nasıl insanlar ?

Fransızlar nasıl insanlar sizcce? Genel olarak? Çok mu kaba yoksa kibar mı?

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Geneler olarak kibarlarmıs bizim akrabalar orda ayda 1-2 gidiyoruz bence pek de öyle değil çok soğuk kanlılar konuşmaları boğluyorlarmış gibi RrrrRr lı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Fransızlar eğitim seviyesi yüksek kardeşim insanlardır. Turizm işiyle ilgilenen biri olarak söylüyorum. Eğitim seviyeleri yüksek ama eğitim sistemleri incelenmeli çünkü insanlık dışı çoğu absürd şeyi normal görebilme gibi huyları var. Ayrıca tarihe baktığında bize barbar türkler derler her türlü savaşta rol oynamışlardır. Kibar felan da değiller hele türkleri çok küçümser eziklerler ülkemizde şu an suriyelileri bizim küçümsediğimiz gibi :) Benim izlenimlerim tabii... Ayrıca ahlaki bakımdan muhafazakar gibi konuşup p*rno yıldızları gibi geniş olmaları da rahatsız edici.

0|0
    0|0
    • peki fransaya eğitimli biri olarak gittiğiniz de hoş karşılarlar mı

• ama amerika var

• onuda bellerler biraz daha soru soracaksan bende belliycem :D

• Kibarlar, giyim kuşama özen gösterirler, entellektüel bilgi birikimleri ve eğitim seviyeleri yüksek, dillerine aşırı bağlılar, çaktırmasalar da çoğu ırkçılık seviyesinde milliyetçiler.

0|0
    0|0
  • 6 ay kadar ingilterede kaldım dil okulu için , birçok fransız arkadaşım oldu kızları çok kibar naif ve hatta birçoğunun siması , tipi türk kızlarına benziyo ve cidden kibarlar, erkekleride kafa dengi olanları var ama geneli kardeşim , ama kızıda erkeğide ciddidir sen konuşurken seni dikkatli bir şekilde dinler ve kibarlardır.

0|0
    0|0
  • Çok nezih ve kibar insanlar

0|0
    0|0
  • avrupadaki en iğrenc insalar cogu tabiki

1|0
    0|0
  • Kibarlar

0|0
    0|0
  • Hangisini soruyorsun?
    Tek tek anlatayım sana...

0|0
    0|0
  • pisler
    çok kiss erler

0|0
    0|0
  • çok insanları onlar...

0|0
    0|0
  • Kadınları guzel

0|0
    0|0
  • Soru saçma. Kişiden kişiye değişir. Türkiye'de oldugu gibi.

0|0
    0|0
  • Sert

0|0
    0|0
  • Bence çok hoslar

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Ğalı ğulu konuşan gıcık insanlar

1|0
    0|0
  • Kibar ruhlu insanlar. İçlerinde birer sanatçı yatıyor. Gerçi bazı kesimleri kötü.

0|0
    0|0
  • Ben çok beğeniyorum fransızları

0|0
    0|0
  • Kibar diye bilirim ama hepsi de değildir. Her insan farklı sonuçta. Genelleme yapmak olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...