Sorum 90'lı yılları yaşayanlara...

aldığınız ilk albümü hatırlıyor musunuz ?

Ben Fatih Kısaparmak ''Kilim / Nazlı Bebek'' albümünü almıştım ve ilkokula gidiyordum. sırf onun için para biriktirmiştim.

0|0
8|20

En İyi Kız Görüşü

• Emrah - Narin Yarim daha kucuktumn sureklı onu soylerdım annemde albumu almıstı anneannem benden kurtulmak ıcın acardı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Rocky ve Rambo'nun şarkılarının yer aldığı bir kasetti ilk albümüm...

0|1
    0|0
  • Çelikten - güle güle yavrumla burak kut'tan benimle oynamayı almıştım, albüm adları bu olmayabilir yalnız emmolu.

0|3
    0|0
    • ben daha sonra onları da almıştım. Burak Kut'un albümünün adı ''Benimle Oynama / Çılgınım '' o albümde , sen sevdiğimsin bebeğimsin neden ayrıldık diye bir şarkı vardı aklıma geldi

ne yıllardı değil mi ?

• Güzeldi, 90'lar ve 2000ler arasında sıkışan gelgitli bir nesiliz biz. :) Ne yardan, ne serden...

• aynen öyle bacım

• avuntu-zara:)

0|1
    0|0
  • Ebru gündeş - dön ne olur. :/

0|1
    0|0
  • Serdar ortac'ti :)

0|1
    0|0
  • emre altuğun kasedini almıştım. hey gidi günler. ne çıtırdı o zaman emre de bee.

0|1
    0|0
  • Tarkan -Ölürüm sana 'yı almıştık babamla heyt be kaç yıl geçti ..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• evet, bir kaset almıştım. Sanırım 60'lık bir kasetti ve içersinde şiirler olan güzel şarkılar vardı.Ancak sanatçının ismini hatırlayamıyorum. :( sadece şiirlerinde kullandığı tonlamalar çok hoşuma gidiyordu.

0|1
    0|0
  • M.jackson,thriller.

0|1
    0|0
  • hatırlamıyorum çok sene geçti unuttum. ilkokulda kız arkadaşım Cartel kaseti hediye etmişti. sünnetimde babam mustafa sandalın kasetini aldı. bunları hatırlayabiliyorum...

0|1
    0|0
  • evde Ferdi Tayfur un kasetlerı var hala babamdan kalma :)

0|1
    0|0
  • hiç albüm, kaset almadım

0|1
    0|0
  • Oya bora - Seni bana yazmışlar

0|1
    0|0
  • levent Yüksel'in med cezir albümünü almıştım =)

0|1
    0|0
  • Teoman ın ilk albümünü unuttum onu almıştım kaset vardı tabikide ne para biriktirmiştim diyemiycem ben teomanı dinlemek istiyorum dedim ve aldılar

0|1
    0|0
  • oya bora..albümüm adını hatırlamıorm ama sanırım 93 yılında almıştık..20 yıloldğuna inanamıorm

0|1
    0|0
  • Tarkan-Ölürüm Sana kasedini almıştım kaset çalarda habire bunu dinlerdim hey gidi günler heyy :D

0|1
    0|0
  • mançoloji. 250bin liraya.

0|1
    0|0
    • hahaha... hatta mançoloji 2 farklı şirketten çıkmıştı. hem emre plak hemde başka bir şirketti hatta tartışması bile olmuştu hiç unutmam.

• Ben bilo'nun kasedini almak istemiştim ama bulamamıştım(Biloyu bilenler bilir) :)

0|1
    0|0
  • aynanın ilk albümünü almıştım 7 yaşındaydım ama adını hatırlamıyorum :)

0|1
    0|0
  • tARKAN ÖLÜRÜM SANA

0|1
    0|0
  • Anılar 9 yabanci slow agirlikli

0|1
    0|0
  • Muazzez ersoy nostalji Cengiz Kurtoğlu Hain Geceler

0|1
    0|0
  • kahtalı mıçe damımıza kar yağdı.

0|1
    0|0
  • mahsun kırmızıgül eski kasetleri

0|1
    0|0
  • Yılını hatırlamıyorum da Yıldız Tilbe'nin albümüydü..

0|1
    0|0
  • Aldığım ilk albüm,1982 yılında Orhan Gencebay ''Ben topraktan bir canım'' albümüydü

0|1
    0|0
Yükleniyor...