Trendeki kız kitabını okuyanlar bir bakabilirmi?

Size kitaptan anladıklarımı anlatayım. Kitap üç kişinin ağzından anlatılıyor. Rachel megan ve anna. Rachel alkol bağımlısı eski kocası tom ile ayrıldı ve tom anna ile evli. Kitapta anlamadığım şey scoot ve megan kim ve bir cinayetten bahsediliyor. Kitabın başında rachel trende dısardan görünen çiftlere isim takıyor jason ve jess diye. O karakterler kitabın ilersinde ne oldu anlamadım. şu an 214. Sayfasındayım biri bana şu sayfaya kadarki karakterleri anlatabilirmi? Özellikle meganın kaybolması ve kamal scoot kim falan

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Scott ve Megan aslında Rachel'ın Jason ve Jess diye isim taktığı çift. Kitabı tam hatırlamıyorum aslında. Kamal Megan'ın terapisti. Megan kaybolduktan sonra Rachel onların yaşantılarının içine giriyor , Jason ve Jess diye isim taktığı çifti yakından tanıyor , olaylar böyle gelişiyor...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Dolmustaki oğlan kitabını okuyanlar da bana ulaşsınlar

0|0
    0|0
  • Yaaa sorma cok kafam karisti benim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• katil rachelin en yakınınındaki kimse o canım... tamam 200. sayfadan sonra olayları daha iyi anlayacaksın okumaya devam et...

0|0
    0|0
    • Peki megan kim

• rachel ve anna gibi o da kitabın karakterlerinden biri...3 kişiden dinlemiyor musun kitabı o da kendi kısmını anlatıyor belki senin orada kafan karışmıştır

Yükleniyor...