Erkekler bile bile sevgilisi olan kıza yazar mı?

okuldan bir erkek arkadasım var yaklaşık 1yıldır.bir cok kişide bunu biliyo okuldaki.fakat biri var ki beni her gordugude hissediyorum eli ayagına karısıyo.garip garip hareketlere giriyo.aşk şarkıları soylemeye başlıyo bağıra bağıra.hani lisede falan olsam dicemki cocuk ergen olabilir ama yok üniversitedeyim belli yaşta başta insanlarız.üstelik bunu yapan cokta yakısıklı biri istese okuldaki bir cok sevgilisi olmayan kızı etkiler fakat neden benimle ugrastıgını anlamadım.sürekli bu hareketler içinde.sevgilimide tanıyo onunla muhabbeti yok ama arkadaslarıyla var.rahatsız oluyorum ama erkek arkadasıma anlatamam.ne yapmalıyım bilemedim

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• her erkek yazar şaka şaka

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bakma onu her gordugun yonunu baska yere cevir bu cocuklarla isin olmaz bugun sana yazan yarinda senin yanindayken baskasina yazar.

0|0
    0|0
  • onun ben şerefini ... tövbe tövbe... rezil et milletin içinde

0|0
    0|0
    • nasıl edeyim erkek arkadasıma soyleyememki boyle bir şeyi cok büyütebilir

• bırak büyütsün gerekende o zaten söylemediğin her gün alehine işliyo biri farkeder senden önce ona söylerse sen hatalı olursun

Kızlar Ne Diyor 1

• kafa mı yapıyo senle o ne demek aşk şarkıları söylüyo falan uraşıcak seni mi bulmuş mal mı ne

0|0
    0|0
    • aynen cok haklısın.geçen günde tam ben geçerken aşığım aşık diye bağırıyodu.anlam veremiyorum gerçekten bir erkek bile bile nasıl sevgilisi olan birine boyle seyler yapar

• belli ki seni hafiften kafaya alıyo yoksa koskaca oğlan böyle şeyi ancak kafa yapmak ıcın yapar muhattap olma derim

Yükleniyor...