Diriliş The Revenant 2016 filmini izleyenler nasıl buldunuz?

Bence müthiş bir film son zamanda izlediğim en iyi en başarılı filmdi..Diriliş The Revenant 2016 filmini izleyenler nasıl buldunuz?

• Başarılı
    57% (20)64% (38)62% (58)Oy Ver
  • Kötü
    43% (15)36% (21)38% (36)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
7|37

En İyi Erkek Görüşü

• Çok iyiydi. Herkese hitap etmez ama.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Leonardo'nun muazzam oyunculuğu ile birlikte kesinlikle kusursuz bir film.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Başarılı

1|0
    0|0
  • Çekim tarzı zaten hoştu. Atmosfer gayet iyiydi. Bazı sahneleri abartı geldi bana (bknz ayıya kafa tutan koca yürekli adam. . d) Çok harika değil ama izlenebilitesi yüksek bir film tabi izlemeyen izlesin.

1|0
    0|0
  • Fena değildi

1|0
    0|0
  • Bu ilk duyduğumda diriliş eturul filmi cekiyor diye döşümüştüz zaten dizi var filme ne gerek vardemiştim anımdı paylaşıyım dedim

1|0
    0|0
  • Biraz agır ilerliyor olsa bile film güzeldi..

0|1
    0|0
  • izlemedim

1|0
    0|0
  • Filmin amacı tamamen leonardoya oskar aldirmakti vasat bir filmdi ama oyunculugu iyiydi

2|0
    0|0
  • izlemekte geç bile kalmışsın

1|0
    0|0
  • İzlesende olur izlemsende tarzında bir filim ayrıca bu adamın daha iyi filimlerde daha iyi oyunculukları varken bu filimde oscar verilmesi oda enteresan

1|0
    0|0
  • Cok basarili. Heyecanli surukleyici.

0|0
    0|0
  • İzlemedim

0|0
    0|0
  • Sıkıcı ama iyi

1|0
    0|0
  • Gerçek öyküye dayalı, görüntü yönetmenliği & kostüm tasarımı anlamında başarılı bir film.

0|0
    0|0
  • Cok abartildigi gi i değil ya normal

0|0
    0|0
  • Filmin doğayla uyum ve sömurgecilerin Kızılderililere yaptıkları zulüm gibi mesajları var ama hepsi leo nun oscar hevesine kurban gitti gibi?

0|0
    0|0
  • Evet evet bencede başarılı ben son bölümde, Noyan’ın eline düşen Turgut’u, merak ediyorum acaba ne olacak birde Saadettin Köpek, Sungur Tekin’e hangi görevi verecek acaba? Çok heyecanlı :D

0|0
    0|0
  • The wolf of wall street daha iyiydi , leo'nun

0|0
    0|0
  • bomboş sıradan bir filmdi. sırf adamın hatrına esneye esneye zar zor bitirdim filmi.

0|0
    0|0
  • izlemeyen varsa sadece ayıyla boğuşma sahnesini izlesin

0|0
    0|0
  • İzlemedim ama ilk firsatta izleeim

0|0
    0|0
  • Aman aman film degil guzel degil

1|0
    0|0
  • Guzrl değildi oscar hakedicek bir yapit değildi kesinlikle

0|0
    0|0
  • para avcısı daha güzeldi

0|0
    0|0
  • Tom ve Leo efsane oyuncular

0|0
    0|0
  • izlemedim

0|0
    0|0
  • 2 saat belkide daha fazla boşa vakit kaybi. Daha nice nice guzel filmler varken Leonardo abimiz oynadigi icin izledigim filmdir.

0|0
    0|0
  • o kadar önce izledim ki unuttum :/

0|0
    0|0
  • Film berbat ama Leo mukemmel. Tamamen Leo ya oscar kazandirmak icin yapilmis film

0|0
    0|0
  • belgesel mi çekmişler film mi çekmişler belli değil :D

beğenmedim

0|0
    0|0
  • Leonardo bu filmle oscar alamasaydi baska filmle alamazdi bence

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Tamamen fragman kurbanı bir filmdi. Bazı mantık hataları vardı fakat tema doğa oldugu için baya etkilendiğimi söyleyebilirim

1|0
    0|0
  • İzlemedim henüz

1|0
    0|0
  • Çok başarılı hem de. Leo'nun oyunculuğu yeter. Konu çok sıkıcı olsada ve sürükleyici olmasa da. :)

1|0
    0|0
  • İzledim😍 Leonardo ihtiyarlığına rağmen harika oynadı

1|0
    0|0
  • Film hiç hoş değildi evet oyunculuklar iyi olabilirdi ama hayatımda bu kadar ağır ilerleyen fim izlemedim 😒

0|0
    0|0
  • Bu film ne zaman çıktı bilmiyom da leonardo bizim dirilişteki engin altan düzyatana çook benzemiş ismi de aynı 😀😀 ama güzel duruyo izlicem

1|0
    0|0
Yükleniyor...