Sinemanın en çok neyini seversiniz?

Kendi taklitlerimizi içinde barındıran hayatın dışında bir yer olmasını mı? Ya da sinema bir saklanma yeridir ama gerçekten saklanamazsınız çünkü kaçmaya çalıştığınız dünyayı izliyorsunuzdur orada. En çok bunu mu seviyoruz acaba?

Güncellemeler:
Çok mu çok süperiz 😝
Asdfghjlşi

1|1
9|31

En İyi Erkek Görüşü

• bazen kaçmaya çalıştığın dünyayı değil sıfırdan yaratılmış mucizevi bir dünyayı izlersin kötünün bile masum olduğu ihanetin ve ucuzluğun olmadığı , kötünün kötü iyinin iyi olduğu , aşkın en güzelliğiyle masumluğuyla ve çıkarsızca yaşandığı güzel bir dünyayı izlersin.

Lotr bu kategoride oradaki orklardan bile daha ucuz gerçekte ki insanlar ve orclardan bile daha çirkin kinleri nefretleri kıskançlıkları ve ucuzlukları yüzlerine yansımış resmen

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 30

• Sinema da öpüşen çiftleri gözlerimle keserim rahatsız olsunlar diye :D :D açıkçası en sevdiğim olay bu :D

1|1
    0|0
  • Sinemada film izlemek farklıdır. Büyük ekran ve 3d ses sistemi olduğu için daha zevklidir ve evde film izlemekten daha zevkli ve farklıdır.

1|0
    0|0
  • bir cok insanin ayni amac icin ayni begeniyle toplanmasi bana guzel geliyir acikcasi. bir sinema salonu dolusu insanla ayni begeniyi paylasmak hoş. Ve sessiz bir ortamda sadece seyretmek insani dinlendiriyor. Hele kendinden kesitler yakalamissan bir baska oluyor bu seyir

1|0
    0|0
  • Nazik hic hitmedim. 10 TL oraya verecegime. 2 hafta bekler 2 TL te korsanini alip evde hd kalite TV de izledim:)

0|0
    0|0
  • Tarzını sevdim tanışalım jxjskks 😝😝😝

1|0
    0|0
  • Sinema sana ekmegi verir tiyatro ekmeki ve bircok seyi masayi birakir doymani ister.

1|0
    0|0
    • sinema sanat mıdır peki sence değil midir? affına sığınarak soruyorum. görüşünü merak ettim

• katılıyorum. hala üzerinde tartışılır ama bu konunun :) neyse iyi geceler...

• Film İzleme Amaçlı 1994'te İlk ve Son Defa Gittim. Rutin Olarak da Bazen Gidiyorum..

0|0
    0|0
  • Sinemanada tvdeki gibi izlemiyorsun yasiyorsun hissi veriyor insana en cokda bunu seviyorum.

0|0
    0|0
  • 2 kişilik tarafını ajjs

0|0
    0|0
  • Ucuz olduğu günlerini :D

0|0
    0|0
  • yanımda kız varsa onu.

1|0
    0|0
  • 2. söyledğini. gerçeği yansıtan benden bşyler bulduğum yanını seviyorum. zeki demirkubuz hastasıyım bu yzden ve serdar akar :)

0|0
    0|0
  • rahatlıgını

0|0
    0|0
  • Sinema olmasını

0|1
    0|0
  • kız varsa arka koltuklarını kız yoksa filmin büyüsünü...

0|0
    0|0
  • Kaçak girebildiğim aralıklarını ve soyut anlamda san ki içinde yaşadığım evrenden ayrılış durumunu severim...

0|0
    0|0
  • hiç bişeyini sevmediğim için sinemaya gitmiyorum :D

0|0
    0|0
  • Film dışında ve film boyunca konuşan kimse nerdeyse yok ve çalan telefonda ne kaa güzee.. Ve yüzlerce kafayı arkadan seyretmekse işin en piçlik tarafı 😀😀

0|0
    0|0
  • Ses sistemini

0|0
    0|0
  • aktivite

0|0
    0|0
  • Hic biseyini

0|0
    0|0
  • Yok ya ben olmak istediğim kişiyi sinemada görmekten mutlu olduğum icin sinemaya gidiyorum

0|0
    0|0
  • Koltugunu severim

0|0
    0|0
  • sevgilimle öpüşmeyi

0|0
    0|0
  • atmisferini. donk sesini jans

0|0
    0|0
  • Cevapları sen vermişsin zaten.

0|0
    0|0
  • Buyuk ekran olmasini 😂

0|0
    0|0
  • En arkada yapılan yaramazlıklar

0|0
    0|0
  • Sevgiliyle öpüşme yeri için uygun :D :D

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Genelde yalniz giderim
    Kafa dinliyorum bir iki saat

1|0
    0|0
  • Sinema belli bir süre zarfında bu dünyadan uzaklaşma yoludur.

1|0
    0|0
  • Sevmem.

0|0
    0|0
  • Nachos

0|0
    0|0
  • Bana birşeyler kattığını düşünüyorum her filmin

0|0
    0|0
  • Buyuk ekran genis ortam 😋