Ankarada nerde iyi alış veriş nerede yapılır?

Merhaba arkadaşlar, annemle yakında 1 haftalığna ankaraya gidiyoruz gezmek amaçlı. Eskiden 4/5 günlük gezme amaçlı gitmiştik fakat alış veriş yapmak için değil. Şimdi alış veriş amaçlı gidiyoruz nerde iyi alış veriş yapabiliriz? Bir arkadaşım optimum demişti internetten baktım ve gayet hoş görünüyor daha başka öneriniz varmı ?

Güncellemeler:
Bu yerler gercekten isimize yaricak, soruma cevap veren herkeze tesekkur ederim

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Rasgele bir otobüse binseniz bile zaten bir AVM'nin önünden geçiyordur şu an Ankara'da. En çok marka Ankamall'da var sanırım. Onun dışında Cepa ile Kentpark komşu oldukları için bir taş ile iki kuş vurabiliyorsunuz. Armada sakin olur. Panora daha sosyetiktir. Optimum'a markete gidiyordum bir vakitler Eryaman'da ikamet ederken.

0|0
    0|0
  • Kızılay da bir sürü yer var fiyat olarakta uygun.

0|0
    0|0
  • anakara avm bakımından çok zengin . çünkü insanların başka alternatifleri yok. ama ben oturduğum yere yakın olması sebebiyle 365 ve panorra yı tercih ediyordum..

0|0
    0|0
  • kentpark panora vazgeçilmezdir. her markayı bulabilirsin...

0|0
    0|0
  • Kızılay ile ulus arasi muhtesem alisveris merkezleriyle dolu. 1 hafta kalmistim cok begendim ankarayi.

0|0
    0|0
  • Bütçe sağlamsa Armada tek geçerim. Fazla uçuk kaçık istemiyorsan Ankamall, Kentpark, Cepa. Biraz ucuz olsun diyorsan Outletlere bakacaksın; ForumAnkara, A City Outlet, Optimum.

İyi akşamlar.

0|0
    1|0
  • +Ankamall

0|0
    0|0
  • çarşamba pazarında harika şeyler varmış

0|0
    0|0
  • semt pazarı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Perşembe günü sıhhıyeye sosyete pazarına gidin :) Ev ve kendiniz için çok güzel şeyler bulabilirsiniz. Mango, bershka satılıyor o derece :) Çoğu orjinal. Salı ya da cuma denk gelirseniz Maltepe Pazarına gidin. Ama sosyete daha iyi demeden edemiycem. ForumAnkara outlet için en iyisi bence. Panorayı çok övüyolar ama hiç gitmedim bişey diyemem. Ankamall'de güzel, klasik. Gimsaya gidin Batıkent'teki. Kestane şekeri alın, pasta alın, konu komşuya hediye edersiniz. O kadar ucuz yani. Pasta 9 lira. Kestane şekerinin kilosu 15 lira. Yemeğe çayyoluna gidebilirsiniz. Ve fırsat ve bilet bulabilirseniz mutlaka bir devlet tiyatrosu oyununa gidin.

1|0
    0|0
    • Hesabını bilen biri daha :)

Ne sıhhiyedeki pazarda ne de maltepedeki pazarda hiçbir şey bulamadım bugüne kadar. Bulabilenleri tebrik ediyorum.

Metro istasyonunda bile daha çok çeşit olduğunu düşünüyorum :)

• :)) valla deri tepsi aldım anneme, teyzeme. çok süperler.. giyim konusunda haklısın. ama ayakkabı sıhhiyede çok uygun. kızılayda 70 lira olan bot pazarda 40 lira :)

• Kizilay, Ankamall veya Panora.

0|0
    0|0
  • acayıp soguk bı sehır,istanbulun kalabalığına alışkın ben ıçın acayıp bos bı sehır oraya gezmeye gıtmek sıkıcı geldı:)

0|0
    0|0
  • nişantası pazarına giiittttttttttt alışveriş merkezi tüm şehirlerde var ne yapıcaksın.adidas her yerde adidas.

0|0
    0|0
  • ankamalllll:D

0|0
    0|0
  • ankamall...

1|0
    0|0
  • Kızılay :) her gidişimde uğradığım bir yer :)

0|0
    0|0
  • Ankamall, Forum Ankara, Antares...

0|0
    0|0
  • Antares güzeldir. Ama Ankamall daha büyük.

Kızılay'da bir çok güzel ve uygun mağaza var.

Ayrıca metro istasyonunun içinde de çok uygun dükkanlar var.

ForumAnkara'da sadece Outlet var süper bi yer :)

Hepsine gününü ayır. Gez gez bitmiyor. İyi alışverişler :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...