Kapat

Asla kitabını okumayacağınız kim var?

Asla bu yazarın kitabını okumam dediğiniz kim/kimler var?

0|0
11|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• emin çölaşan olabilirr

1|0
    0|0
  • Her türlü konulu okurum

1|0
    0|0
  • Hikaye, masal vs gibi sıkıcı kitapları okumuyorum

1|0
    0|0
  • Oyle bir kitap yok hepsi ayri bir sey kayar

1|0
    0|0
  • Vatan haininin.

1|0
    0|0
  • Kimseye yok

1|0
    0|0
  • Orhan pamuk soner yalcin.

1|0
    0|0
  • Asla okunamayacak kitap benim çünkü ortaya yok. :)

1|0
    0|0
  • Aziz Nesin

1|0
    0|0
  • murat bardakçı

1|0
    0|0
  • Çok fazla sayamam

1|0
    0|0
  • Orhan Pamuk

1|0
    0|0
  • orhan pamuk

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• İdeolojime ters dişse bile her kitabı okurum çünkü karşıt olduğun bir fikri savunan birinin kitabını okumak aslında o karşıt olduğun fikir ve düşünce hakkında ne kadarda sığ bilgiye sahip olduğunu fark ettirir. Ama şu tek solukta okunabilen çerez dediğimiz kitaplardan zerre hoşlanmıyorum tahammül edemiyorum ve ayrıca bana bir şey katmayan ufkumu 1 cm bile ilerletmeyen kitapları okumaya değer bulmuyorum. Okumam dediğim yazarlar ise günümüz yazarları çünkü herhangi bir fikre sahip olduklarını düşünmüyorum. Aret Vartanyan, Kahraman Tazeoğlu, Pucca gibi yazar bozuntuları ve Elif Şafak

2|0
    0|0
  • Asla diye bir şey yok fikirler sürekli değişim içerisinde bu yüzden tabulayamazsın bu bir yazarın kitabı olsada istediğin zaman illaki okursun..

1|0
    0|0
  • elif şafak
    orhan pamuk

1|1
    0|0
    • Kripto ermeni bunlar okumamak lazim, kitaplarinin icleri cok laşka ve boş

• Aşkım Kapışmak, Şyda Coşkun ve onun gibi hayatın anlamını çözmüş yaşam guruları! nın kitaplarını okumam. Sonra Kahraman Tazeoğlu, pukka ne bilim Azra Kohen gibi yazarları da okumam.

1|0
    0|0
    • Aşkım kapışmak ın çok güzel kitapları var yahu kişisel gelişim var o kadar güzel anlatmışki ilaç gibi

• Yok sanırım öyle biri, hiç sevmesemde okurum birinin görüşünü yazısını, benim fikrim yine bana ait olur.

1|0
    0|0
  • Yok sanırım

1|0
    0|0
  • Aziz nesin

1|0
    0|0
  • Gülben ergen

1|0
    0|0
    • Kitabı mı var?

• Bilmemek bir şey kaybettirmemiş bana:) Her şeye el atıyorlar her şeyi yarım yamalak yapıyorlar

• kesınlıkle... sanatcıydı oyuncu oldu yazar oldu rekla yıldızı oldu p yıldızı oldu ana oldu karı oldu oldu da oldu ne olugu da bellı degıl yardımsever oldu vs vs vs sevmıyorum

• Ahmet Batman. Ergen kesime hitap eden bu tür yazarları sevmiyorum. Yapmacik ve hiç bir sey katmayan yazarlardır benim nazarımda.

1|0
    0|0
  • Wattpad 'yazar'ları

1|0
    0|0
Yükleniyor...