Kısa ve amatörce yazdığım bir deneme, yorum yapmak isteyen?

Kısa ve amatörce yazdığım bir deneme, yorum yapmak isteyen?
Lütfen çok sert eleştirmeyin.

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• ana fikri ya da o kelimeyi (Bitti) bu kadar sık kullanma ve içinden gelen kelimeleri daha ilginç olacağını düşündüğün kelimelerle değiştirme (farkındalık gibi)

1|0
    0|0
  • Güzel bir yazın var :)

1|0
    0|0
  • Begendim bana fazla hitap etmesede.

1|0
    0|0
  • Görünmüyor

0|0
    0|0
    • Bittiği halde neden devam ettirmeye çalışırız? Bitti! Kısa ve anlaşılması kolay. Tek kelime. Ama bazı bazı anlamak istemeyiz. Bir şair, acemi bir şair neden özlü ve güzel şiirini süslü kelimelerle uzatmak ister? Farkındadır yazdığı iki dörtlüğün okurlarına yeteceğini fakat kendine yetmez yazdıkları. Hani derler ya " tadında bırak" tadında bırak! Bitti! Sende farkındalık evresini bitirdin. Kabul et, bitti. Merak etme her zaman acı vermez bitmişlik. Kıyamet kopmuyor ya, altı üstü BİTTİ.

• Güzel sayılır E. S.!

1|0
    0|0
  • Ben yalan soylemem telefondan giriyorum Şu an yazilarini goremiyorum ama emek vermissin

1|0
    0|0
    • Bittiği halde neden devam ettirmeye çalışırız? Bitti! Kısa ve anlaşılması kolay. Tek kelime. Ama bazı bazı anlamak istemeyiz. Bir şair, acemi bir şair neden özlü ve güzel şiirini süslü kelimelerle uzatmak ister? Farkındadır yazdığı iki dörtlüğün okurlarına yeteceğini fakat kendine yetmez yazdıkları. Hani derler ya " tadında bırak" tadında bırak! Bitti! Sende farkındalık evresini bitirdin. Kabul et, bitti. Merak etme her zaman acı vermez bitmişlik. Kıyamet kopmuyor ya, altı üstü BİTTİ.

• Tesekkur ederim baktigima deydi agzina saglik.

• Ben teşekkür ederim

• Okuamıorz

0|0
    0|0

• Fenaaaaa

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...