Rüzgarın resmi çizmeniz istenilse nasıl çizerdiniz?

Geçen hafta hocayla sohbet ederken böyle bir konu atıldı ortaya ben hiçbirşey çizmezdim dedim. Siz ne yapardınız?

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Sevdiğim insanlardan birinin resmini çizerdim. İkisi de aynı hisleri veriyor bana.

1|0
    0|0
  • Sinirli bir türk kızı çizerim.
    Rüzgar gibi esiyorlar maşallah sinirliyken

1|0
    0|0
  • çizemem

1|0
    0|0
  • Uçan yapraklar, ya da dalgalanan bir kızın saçları...

0|0
    0|0
  • Ucudan biseyler cizerdim heralde yok ya da ben pek cizemem resim yine dag agac ve nehir cizerdim

0|0
    0|0
  • dalgalı çubuklar çizerdim

0|0
    0|0
  • ağaçların eğildinini çiz tozların uçuştuğunu naylonlar falan çatılar uçmuş hortum. çiz amca oğlu

0|0
    0|0
  • yaprak çizerim rüzgarı en iyi onlar anlatıyor

0|0
    0|0
  • Salvador Dali nasıl yer çekimini resmini çizmişse aynı portreyi rüzgara uyarlayabilirsin.

0|0
    0|0
  • Saçları savrulan güzel bir kız çizerdim

0|0
    0|0
  • eğilmiş ağaçlar.

0|0
    0|0
  • Karikatürlerde denk gelmedin mi hiç

0|0
    0|0
  • Rüzgardan eğilmiş bir ağaç çizerdim başka bir şey aklıma gelmiyor :)

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • rüzgar çizerim

0|0
    0|0
  • ben biliyorum

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• kağıda kalemle uzun bir çizgi çekerdim sonrada elimi dilime vurup biraz tükürük alırdım sonrada kağıdın üzerinde siyah noktaya sürterdim çünkü herzaman böyle yaparım... Karakalem ustası..

1|0
    0|0
  • karakalem olarak çizerdim bir kadını saçlarını savrulurken rüzgara yüzü dönükken gözleri kapalıyken çizerdim sanırım

1|0
    0|0
  • Uzun salgalı mavi çizgiler (gerçi türüne göre de değişir resmin) ya da bir obje çizerim rüzgardan etlilenen bir insan olabilir rüzgardan saçları ve kıyafetleri uçan bir ağaç olabilir

0|0
    0|0
  • İlham gelmesi lazım.

0|0
    0|0
  • Ruzgari cizemezdim ama ruzgarin varligini hissettirirdim. Nesnelerle ya da bayanin ucan saclariyla

0|0
    0|0
Yükleniyor...