Antik yunan çok süper değil mi?

Gençler değişik bir anket yapıyorum. Sizce aşağıdaki medeniyetlerden hangisi insanlık tarihine en büyük katkıda bulunmuştur. Ben bir milliyetçi olarak antik yunan diyorum sizin de tarafsız olmanızı diliyorum.

• Antik Yunan
    33% (5)5% (1)17% (6)Oy Ver
  • Antik Mısır
    40% (6)20% (4)29% (10)Oy Ver
  • Roma
    13% (2)10% (2)11% (4)Oy Ver
  • İslam Medeniyeti
    14% (2)65% (13)43% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Cok goreceli aslinda. Çünkü hepsi farkli bir alanda. Yaptiklarinin insanlarin degerli gorup gormemesine gore degisir

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• eski yunan dediğin, erkeklerin yüzde 99 un birbirini becerdiği , ve bunu modernlik olarak gördüğü, iğrençliklerle dolu olan bir uygarlıktır.. Aristo dahil , tüm o bildiğimiz felsefeci bilginler de oğlancıdır.. bunda harikalık değil, sapkınlık görüyorum..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İslam medeniyeti

0|0
    0|0
  • Mısır bana daha çekici geliyor tarzı özellikle inşallah bigün oraya giderim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Roma ile Yunan en çok katkıda bulunanları. Roma zaten başlı başına harika. Bilim olsun, sanat olsun adamlar aşmış.

0|0
    0|0
  • İslam medeniyeti diyenler 2 3 cümleyi bir araya getiremezler eminim. Burda bahsettiğimiz şey mitoloji islam mitolojisi hakkında iki kelime edemez bunlar...

0|1
    0|0
  • tarafsız olarak söylüyorum islam dini insanlığa en büyük katkıyı saglamıstır. insanlara değer vererek. kız cocukları diri diri gömülürken insanlar birbirlerine sadece menfaat için dostluk kurdukları bir zamandan söz ediyoruz. islam dininin tanınmasıyla bu sapkınlıklar ortadan kalkmıstır.

0|0
    0|0
  • Çok tuhaf bir mantık... Bugün sadece yakinen tanıdığımız medeniyetleri buraya yazmışsınız... Halbu ki tarihte o yazdıklarından çok daha büyük ve gelişmiş nice kayıp medeniyetler var... Tarihin bilinmeyenleri var..

0|0
    0|0
  • Eski Türkler.

0|0
    0|0
  • Ne getirmiş yunan medeniyeti bir soylesene? Ben sana birazdan yüzlerce ornek vericem çünkü

0|0
    0|0
  • Bilim alanında islan alimleri cok ilerlemelerine ragmen isimleri kitaplarda pek zikredilmez nedense

0|1
    0|0
  • roma hala gunumzde izleri var

0|0
    0|0
  • Bence geçmişteki islam medeniyetinin çok fazla katkısı var tıp alanında matematikte astronomide v. b birçok alanda ama bildiğin geriye doğru ilerlemiş

0|1
    0|0
Yükleniyor...