Okuduğunuz bir kitap karakterinden ya da bir film yıldızından etkilenip onun büyüsüne kapıldınız mu hiç?

Okuduğunuz bir kitap karakterinden ya da bir film yıldızından etkilenip onun büyüsüne kapıldınız mu hiç 😱📚?

0|1
27|11

En İyi Kız Görüşü

• Evet bu olayı yaşadım. Hatta birçok kez yaşıyorum. Eğer ki okuduğum kitaptaki baş karakter hoşuma gitmişse -ki genelde kahraman bakış açısıyla yazılmış kitapları okumayı tercih ediyorum- onun hâl ve hareketlerini, davranışlarını ister istemez kendime yansıtıyorum. Ama bu durumdan zerre kadar pişman değilim. Her zaman kendime yeni şeyler katmamı sağlıyor. Örneğin çok sevdiğim bir kitabın baş kız karakteri çok çalışkan ve başarılıydı. Onu örnek almak her iki anlamda da bana iyi gelmişti. Bir diğeri ise usta bir aşçıydı. Yemek yapmayı çok seviyordu. O zamanlar öğrenmiş olduğum yemekleri hâlâ büyük bir mutlulukla yapıyorum.
    Ki bazen kendimi bir karakterde bulduğum da oluyor. O da daha bir farklı güzel oluyor tabii ki.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Karayip korsanları ilk filminden çok etkilenmiştim ve ciddi ciddi korsan olmayı düşünüyodum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 26

• Film yıldızının büyüsüne kapılmadımda bazı kitap karakterlerinin büyüsüne kapıldığım oldu. Zaman zaman insan kendisine benzeyen bir karakterle karşılaşıncada ayrı bir dumur yaşıyor. Sanıyoruz ki dünyada bir biz öyle düşündük!

0|0
    0|0
  • Hem de cok.

0|0
    0|0
  • kapıldım

0|0
    0|0
  • Ejderha dövmeli kız kitabını okuduktan sonra o kadar etkilendim ki çekilmiş tüm filmlerini izledim sonra

0|0
    0|0
  • Çok fazla.. Eğer beğendiğim bir kitap veya filmse zaten kapılırım anında. Uzun bir süre de çıkamıyorum. :))

0|0
    0|0
  • Uğultulu Tepeler kitabı Heatcliff
    Umarım dığru yazmışımdır 😁
    Ve Siyah Kan kitabındaki katil
    bir de Dracula Ölümsüz kitabındaki Bathory
    Okuyun bunları ya

0|0
    0|0
  • Evet oldu

0|0
    0|0
  • Evet etkilendiğim oluyor

0|0
    0|0
  • Tabiki

0|0
    0|0
  • evet gündüz ölüsü kitabında eric karakterine. dizisi çekildi true blood ismi. ordada eric rolüne çok çekici birini koydular alexander skarsgard dizidede aşıktım kitaptada

0|0
    0|0
  • hiç olmuyor

0|0
    0|0
  • Kitapların hala daha etkisinden çıkamadığım doğrudur🙈😀

0|0
    0|0
  • Ediz cagiran 💞💞

1|0
    0|0
  • Yes
    Zaten duygusalım
    Suicide room diyorum gidiyorum

0|1
    0|0
  • Cokkkk

0|0
    0|0
  • Başıma gelmişti

0|0
    0|0
  • Kalmadim

0|0
    0|0
  • evet :D

0|0
    0|0
  • Kıvanç vardı bir aralar :D

0|0
    0|0
  • Ohooo

0|0
    0|0
  • Evet nickim de öyle.

0|0
    0|0
  • oldu küçükken :D

0|0
    0|0
  • Yüzlerce kez

0|0
    0|0
  • Sıkıysa yakala filminden Leonardo dicaprio

0|0
    0|0
  • Evet oldu

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 10

• ruhunu satan kadını okudum 2 gün sürdü etkisi.

0|0
    0|0
  • Beğendiğim karakterler tabii ki oluyor. Fakat onun gibi olmaya hiç çalışmadım.

0|0
    0|0
  • Kapıldım bro

0|0
    0|0
  • Hiç olmadı

0|0
    0|0
  • Nikimden anlaşılıyor sanırım:)

0|0
    0|0
  • Hayirr

0|0
    0|0
  • yok olmadım

0|0
    0|0
  • filmlerden değil ama kitaplardan çok etkileniyorum

0|0
    0|0
  • Kocakarının kafasını nasıl yardı Raskolnikov :D... Elbette oldu...

0|0
    0|0
  • Jon snow

0|0
    0|0
Yükleniyor...