Hande yener-gülşen-demet akalın?

Türk popunun Slow alanda kraliçesi sizce hangisi? şimdiden söyleyeyim anket sadece bu 3 isimden ibaret

• hande yener
    18% (4)19% (3)18% (7)Oy Ver
  • gülşen
    59% (13)62% (10)61% (23)Oy Ver
  • demet akalın
    23% (5)19% (3)21% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Dişilerde Gülşen, adamlarda Tarkan...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Gülşen hepsinden bir gömlek daha üstün

2|0
    0|0
  • Gülşen iyidir.

0|0
    0|0
  • Şu soruyu kültür-sanat başlığı altında sormayaydın keşke :))

1|0
    0|0
    • ne başlığı altında sorsaydım? cinsel sağlık olur mu? şöyle pop müzikle uğraşanları sanatçı olarak görmeyenler ne kadar kasıntı görünüyorsunuz bir bilseniz.. sanatçı olmak yaratmak demektir pop müzik yapmayıp havalı takılan demek değildir bu bir. yukardaki sanatçılar iyi de olsa kötü de olsa bir şey yaratmaya çabalayan insanlar dolayısıyla böyle saçma sapan hakaretleri havalı görünmek için yapmamalısın. eğer sen de üretibiliyorsan bizim beğenimize sun da görelim kültür ve sanat başlığı altında neleri değerlendirebileceğimizi

• Pop muzigi seviyorum. Saydığıniz kişilerin yaptığı müziği begenmiyorum sadece :)). Belki hande yenerin ilk albumleri..

• eveeeet bende <3 ama elektronik dönemini çok daha seviyorum

• Hande hepsini Yener bence

0|0
    0|0
  • Ben bu ankete oy vermem :D :D

1|0
    0|0
  • 3. lü grup. D

0|0
    0|0
  • Açık ara Gülşen

0|0
    0|0
  • Demet akalın bence şarkıları süper ;))

0|0
    0|0
  • Gülşen'le diğerlerini aynı kefeye koyman Gülşen'e hakarettir. Gülşen hem iyi eğitimli, hem de yetenekli ve üretken bir sanatçıdır. Bakma şimdi modaya ayak uydurup seks ikonu olma çabalarına girdi ama bu onun nitelikli bir insan olduğu gerçeğini değiştirmez.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Gülsen

1|0
    0|0
  • Gülşen

1|0
    0|0
  • gülşen

0|0
    0|0
    • abla neden gülşen :)

• @νɨєиєттɑ anketi ben açtım bende gülşenin daha iyi olduğunu düşünüyorum en basitinden gülşen neredeyse tüm şarkılarını kendi yazıp besteliyor hani derler ya söz yazmak için illa depresyonda olman lazım vs. ama gülşen bunun dışında. çok mutlu bir aşk hayatı var ama yine ayrılık, aldatma üzerine şarkılar yazabiliyor. ilhamı biz sıradan insanlardan aldığını söylüyor ki bu onun zekasını ortaya koyuyor. hiç gülşen dinlemediysen ellerinden öper, kardan adam, hükmen mağlup, adı aşk sebebimin... bu şarkıları önerebilirim

• Soran sakin ol :) öner bakalım

• Gülsen

0|0
    0|0
  • Hiçbiri bir Fikret Kızılok, Feridun Düzağaç ya da Şebnem Ferah olmadığı için yorum yapmıyorum.

0|0
    0|0
    • dikkat edersen anketteki sanatçılar popçu ve soru slow pop üzerine ben senin saydığın insanların slow pop müzikleri ürettiklerini duymadım. yanlışsam söyle

• müzik denen sanat sadece rocktan ibaret değil şöyle algılar yaratıp müziği putlaştırmayın lütfen

• Ben rock diye bir şey mi söyledim?
      Aynı zamanda metal ve klasik müzik de dinleyicisiyim ama bu kadınların şarkılarında gram mana varsa gram kalite varsa bu sanat ise eğer ben de şerefsizim.
      İyi günler diler giderim

Yükleniyor...