Hakkâri mi, Yüksekova mı?

Hakkâri mi, Yüksekova mı?#Hakkâri

#Yüksekova

Başbakan Sayın Ahmet Davutoğlu ''Terörle Mücadelede Master Planı'' Kapsamında Hakkâri Merkezinin Yüksekova'ya Kaydırılacağını Açıklamıştı..

Projede Daha Etkin Kamu Hizmetinin Sağlanması, Daha Kolay Ulaşım İmkanlarının Temin Edilmesi ve Güvenlik Zaaflarının Giderilmesi Temel Olarak Hedeflenen Unsurlar.

Hakkâri Nüfusu: 276.294

İl Merkezi Nüfusu: 79.000

Yüksekova Nüfusu: 117.000

1 Milyon Yolcu Kapasiteli Selahaddin Eyyubi Havalimanı da Yüksekova'da Bulunuyor.

Dilimli Barajı da Yüksekova'da Bulunuyor.

Türkiye'nin Güneydoğu Ucunda Bulunan Yüksekova Türkiye-İran-Irak Sınırlarının Kesiştiği Noktada Yer Alıyor ve İran'a Açılan Esendere Sınır Kapısını İçerisinde Barındırıyor.

#SerKan1923

@Bakırköylüm @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @kaptanpırays @RdvnSbs @Sonra_danGurme @TheKerim54

@Asmalı-mescit @чαğмυяeятešı

• Hakkâri
    75% (6)42% (5)55% (11)Oy Ver
  • Yüksekova
    12% (1)50% (6)35% (7)Oy Ver
  • Şöyle ki;
    13% (1)8% (1)10% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|1
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Benim kuzenim ve eşi 2 yıl Hakkari Yüksekova'da yaşadılar. Ama terör olayları artınca mecburen döndüler. Onlar hep diyorlar Yüksekova merkezinden daha güzel diye. Yüksekova'da olmaktan memnunlardı merkezi sevmiyorlardı.
    Bu yüzden şaşırmadım.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hakkâri daha mantıklı geliyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Krdistan icin kollar sivadilar. Allah belalarini versin...

1|1
    0|0
  • Hakkarı diyim

0|0
    0|0
  • Hakkari. Güzelim ülkemizi terör mahvetti.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ne fark eder ki ha hoca Veli ha Veli hoca.. kafalar ve yaşam tarzı çağa uymadıktan sonra.

0|2
    0|0
  • Hakkâri bence.

1|4
    0|0
  • şehir merkezlerinin diğer ülkelere bu kadar yakın olması biraz sıkıntılı gibi geliyor bana

0|0
    0|0
  • Yüksekova zengin çünkü kaçakçılık malesef
    düşük araba bulamazsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...