Kitap okumak sizin icin ne ifade ediyor?

En son hangi kitabi okudunuz? Sizi ne bakimdan etkiledi?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• valla bir dönem açıkçası hayatımın büyük bir bölümü itaplarda ibaret idi ein ol... hatta o kadar ki evden hiç çıkmadığı 1 ay falan bil oldu... sonrası mı eski tadı kalmadı hiç bişeyin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kitap okumak dunyaya baska bir gözle bakmak gibi. Yasanilan seylere "aa su kitapta da vardi boyle bir sey" diyip bir baglanti kurmak gibi. Kendi acimdan soylemek gerekirse kitap okumak yeni insanlar tanimak, yeni yerler keşfetmekle esdeger. Filmden cok daha guzeldir kitap okumak cunku karakterleri siz yaratirsiniz siz sekil verirsiniz hayal dunyanizda. Kitap okumak güzeldir, baskadir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kitap dünyadir hayattir zevktir bilgidir herseydir okumak her insanın yapabildiği eylem değil malesef

0|0
    0|0
  • En son pompa teorisi adlı kitabı okudum

0|0
    0|0
  • en son çin ali tatilde okumustum

0|0
    0|0
  • 1984 ü okudum, şu an tamamen bir anti-sosyalistim kapitalizmin canını yiyim.

0|0
    0|0
    • Bende okudum o kitabi. Ufku genisleten cinsten

• Varlığımın anlamını keşfediyorum her yeni kitapta.

0|0
    0|0
  • Pembe ve Yusuf

0|0
    0|0
  • kitap demek hayal gücünü geliştirmek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayatımda sadece bir kitap okudum o da seri şeklindeydi. Grinin elli tonu.. Başroldeki adamı gördüğüm an gidip aldım ve 3 serisini 6 günde okudum

0|0
    0|0
  • Tutunamayanlar

0|0
    0|0
  • Sinan akyüz yatagimdaki yabanci
    Aslinda insanlar sadece gorduguz gibi deildir gercekler herseydir

0|0
    0|0
  • En son siyah damar kitabını okudum ve baya etkilendim. Kitap okumak nefes almak gibi bişey benim için kitap gördüğüm zaman dayanamıyorum

0|0
    0|0
  • Şu an okuduğum kitap Victor Hugo'dan Sefiller ve bana ne yazık ki insanlığın yerinde sayıkladığını gösterdi. 19. yüzyılda yazılmış toplumsal sorunlara değinen bu kitapta günümüzle bağdaştırdığım o kadar çok şey buldum ki. Fantine'in acı dolu hayatı, Javert'in bağlılığı, dinin gelişimin önündeki bir engel hale gelmesi, özgürlük ve eşitlik üzerine kurulan hayaller ve umutlar... Bunların hepsi bugünün sorunları olmaya devam ediyor. İnsanlık değişmedi, moderniz artık diye caka atmanın faydası yok. Aynı problemler faklı kılıklarda karşımıza çıkıp çıkıp duruyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...