Cd veya DVD'ye resim yazma :D

insallah dogru yazmisimdir. Soru basliginda goruldugu uzere Cd'ye resim yazdiracagim aaa dostlar :)))

simdi elimde olan cd 'nin türüü su : "TDK CD-R80 700mb 80 min up to 52* speed" simdi buna ben resim yazdiriyorum olur mu ?

Bos Cd'yi actim resimleri icine attim kendi kopyaladi sanirim bu islemi dogru yaptim ! :)))))

Videolarida bu CD'ye yazdirabilir miyim? Resimleri dogru yazdirmis miyim?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• istedigin seyi bu cd ye yazdirabilirsin muzik resim video ne istersen ama dvd player tarzi yerlerde acamazsin sadece bilgisayarda acilir ( dvd playerin modeline gore degisir ) eger profesyonel video yazdirmak istersen movie maker da edit la ordan yazdir ya da nero kurup yazdirabilirsin

0|0
    0|0
    • tesekkur ediyorum oncelikle, simdi benimki sadece pc de acilsa da olur. Dogru mu simdi boyle yaptim ya baska bir pc de acsam da gozuukurmu resimler =?

• insallah ;) tskler

• onemli degill

Erkekler Ne Diyor 6

• hayır artık yazdıramazsın nero ile yazdıramazsın sadece nero ile ilk yazma işlemi yaparken cd yi kapat secenegi var onu kapatma diyeceksin eger kapatırsan nero ile de yazdıramazsın tekrar ya da CD-R yerine CD-RW kullan

0|0
    0|0
    • artik yazdiramazsin derken? ayni türden baska bos cd'ye de yazdiramaz miyim nero ile ?

• tamam cok tesekkurler :)

• 40 saat yükledi programi simdi hata veriyo yaaaa

• resım yazdırabılırsın

0|0
    0|0
  • Olmamıştır nero prog. Ile yazdir

0|0
    0|0
  • malesef oyle yapamazsın nero programını ındırıp kurman ve bununla cd ye yazdırman lazım .

0|0
    0|0
    • bi program oldugunu biliyorum da bu yontemle olmuyor mu direk aldi ama resimleri ?

• Nero kullan kardeşim. Nerosuz hiç bir şeye benzemez yaptığın iş.

0|0
    0|0
  • ImgBurn diye bi' program var. Onu yukle once. Sonra TeamViewer diye bir program var onu da yukle, sonra bana ozel mesaj at 3-5 tiklamayla halledeyim uzaktan yardim ile.

Elini cabuk tut ama. Birazdan usenirim ben. Simdi tam kivamimdayim.

0|0
    0|0
    • :D :D :D bu programi indiriyim bir hele. Tesekkurler Fxinturevi sagolasin :))

Kızlar Ne Diyor 1

• takıp denesen içinde dosya var mı yok mu?

0|1
    0|0
    • +1 ahahshsv

• tamam onu indireyim ben en iyisi . Böyle süphelendim simdi :) Disk dolu gösteriyor ama yinede emin olamadim :) tskler

• rica ederim.

Yükleniyor...