Dünyayı nasıl gezebilirim?

Dünyanın farklı bölgelerini çok merak ediyorum ölmeden gezmek istiyorum yapamazsam hayatımı boşa geçirmiş sayarım ama nasıl yapacağımıda bilemiyorum üniversiteye girmek istiyorum ve ordan başlamak ama üni işide zor gözüküyor hollanda norveç danimarka paris bunlardan birini olsun gezmek istiyorum...

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne duruyorsun başla

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle üniversite okumalisin kimse sana durup dururken dunyayi gezmen icin para vermez veya bilet almaz. Ikinci olarak uluslararası bir şirkete girmeye çalış, sonrasi corap sokugu gibi gelir. Makine Mühendisiyim ve 8 ulke dolaştım. Dolasmaya da devam ediyorum. Bazen is icin bazen de turistik maksatli. Bugunden itibaren otur ve üniversiteye kas. Surada bir kac sene ders calisacaksin adam akıllı ve bu senin hayatını değiştirecek. Sunu da unutma üniversite okumak hayal falan değil.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben de istiyorum da ilerde zengin olursak belki :D bide şey dünyanın daha önce gidilmemiş biyerine gitmek istiyorum insan ayağı basmamış biyere. Üni için erasmusla falan da gidebilirsin bir ülkeye dilin iyiyse.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• amerika mexico brazilya afrika varken senin gezmek istedigin ulkelere bak :(

0|0
    0|0
  • Otostop

0|0
    0|0
  • Google haritalardan gez

0|0
    0|0
  • Bisiklete atla git bak örnek gürkan genç

0|0
    0|0
  • Parayla desem

0|0
    0|0
  • bilmiyorum

0|0
    0|0
  • adana ya gel gardaş biz seni uçururuk :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...