Kitap okuma alışanlığınız nedir?

Kitap okur musunuz? Muhtemelen herkes için evet olur cevabı, ya ama ne sıklıkla okursunuz desem? Muhtemelen Nadir dersiniz... Dürüst olalım ! Bu teknoloji çağında teknoloji bizi ele geçirdi kitabın yerini telefon aldı bilgisayar aldı ! Bizi fikirsiz elverişsiz bıraktı ! Yalan mı?

Daha dün 24 Nisan Dünya Kitap Okuma Günü idi...

• Nadiren Okurum
    17% (11)18% (7)17% (18)Oy Ver
  • Okumayı sevdiğim kadar bol okurum
    41% (26)26% (10)35% (36)Oy Ver
  • Okurum ama az
    16% (10)31% (12)21% (22)Oy Ver
  • Hiç okumam
    3% (2)10% (4)6% (6)Oy Ver
  • Gündelik hayatta haftanın nerdeyse 7 de en az 5 inde okurum
    23% (15)15% (6)21% (21)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Not; Ders kitabını okumaktan kastetmiyorum ! Kültür kitapları dediğimiz atalar atası ROMAN kitaplarından bahsediyorum

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Bazen bir okurum haftada 2 bin sayfa bazen 1 ay olur 1 kitap anca bitmiştir. Kafama nasıl eserse

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• her tuvalet seansında

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Doğruyu söylemek gerekirse sınavlarım olduğu için her gün okuyamıyorum ama okumayı çok özledim..60 gün sonra direkt kitapların üzerine atlayacağım :D

0|1
    0|0
  • çok severim...

0|1
    0|0
  • Okurum. Kütüphanem bile var. (doluyor her geçen gün) ama en çok çizgi roman okumayı seviyorum bağımlılık benim için :D

0|1
    0|0
  • Kitap okumayı çok severim 600 sayfalık kitabı 3 günde bitirmişliğim var benliğimi kitaplarda buluyorum desem ☺️

0|1
    0|0
  • Kitap okumayı çok severim gerçekten bir tek aşk kitaplarını sevmem onun dışında herşeyi okurum insan kitap okudukça aslında ne kadar az şey bildigini goruyor

0|1
    0|0
  • Okumayi severim. Su aralar seyahatte oldugum icin okuyamiyorum ama normal zamanlarda gunumun yarisi okumakla gecer. Yasam bicimi benim icin. Simdi bile huzursuzum.

0|1
    0|0
  • S. ksen okumam ancak s. kişirim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sürekli seyahat ettiğim için o sırada okujma fırsatım oluyor sadece ilgimi çeken konularda okumayı çok severim

0|1
    0|0
  • çok okumanında zararları var... film izlemeyi de seviyorum. çoğu film kitaplardan uyarlanıyor. film başlarken sonunu bilmekte hiç güzel olmuyor :)

0|1
    0|0
  • okumuyom

0|1
    0|0
  • hiç okumam.

0|1
    0|0
  • Ders kitabı da sayiliyorsa her gün.

0|1
    0|0
Yükleniyor...