Giriş sayfama bişey olmuş virüsmü

sayfayı açınca giriş sayfam netmahal diye saçma sapan bişey açılıyor değiştiriyorum yine olmuyor boş sayfa göster diyorum yok olmuyor. ne bu böyle virüsmü girmiş? netmahal diye bir siteye girmedim bile

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bu virüs değil , modanın son damlası olarak canı isteyen bir arama motoru icat edip program yükleme esnasında kendini de yükletiyor. Bu neye yarar derseniz , aradığınız konu biryerlere gonderiliyor ve o konuya uygun reklamlar gelmeye başlıyor. Dert bir durum yine de ...

Nasıl kaldırılacağı konusu bu link te var, ayrıca adamların sitesinde de bir unload programı da varmış ( güvenilir mi bilinmez )

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• c ye format :D

0|0
    0|0
  • format ıster o

0|0
    0|0
  • Virus var belli işte

0|0
    0|0
  • p*rno sitelerden gelir hem antivirüs programın yok hemde öyle sitelere giriyosun :D

0|0
    0|0
    • iyide sabah bişey yoktu en son öyle sitelere gireli bir ay oluyor yenimi geldi bu

• ayarlardan internet seceneklerine girip ana sayfanı google olarak ayarlayamıyorsan virüs girmiş saka bir yana illaki sen girdin diye bişey yok annen baban kardesin de girmiş olabilir

• p*rno videodan gelio o site...

0|0
    0|0
    • yakın zamanda öyle bişeyede girmedim ki daha sabah bişey yoktu şimdi baktım olmuş :S format attırıyım bari

• giriş sayfası olarak belirlemişsindir hemen format attırma

• Girmiş olması büyük ihtimal. Tara pcni.

0|0
    0|0
  • solucan o :) formata falan gerek yok.internet geçmişini de silsen geçmeyecektir.Malware diye bir program var kur siler o program.eğer işe yaramazsa 2-3 yöntem daha var.halledilecek bir problem yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...