Hint filmi önerir misiniz?

Böyle klasik filmleri izledim ,(My name is khan, taare zameen par, 3 idiots, pk, ghajini...) onlar dışında istiyorum.

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Veer zaara

0|0
    0|0
    • Ah shahrukh diyosun, onu da izledim. Ordaki 2 başrol kız da çok güzeldi.

• Bajirao mastani de muhteşemdi izlemediysen izle. Savaş aşk ihtişam... Replikleri, mekanları, oyunculukları falan herşey süper. Ben de salmanı sevmem 😄 kötü oyuncu iyi insan 😄

• Bajirao yu izlemedim. Sınavdan sonra izlerim umarım ;)

Erkekler Ne Diyor 11

• Bende Bollywood cuyum. İzlemediğim film kalmadı desem yeridir hepsi birbirinden güzel hangisini tavsiye etsem bilemedim 😅

0|0
    0|0
    • Kapışalım hadi 😄 sırasıyla birbirimize film söylüyoruz. İzlediysek filmin en sevdiğimiz sahnesini söylüyoruz. Başladım. Dilwale dulhania le jayenge?

• Yaa bak en güzel aşk filmlerinden biri. Deepika ve ranveer başrolde. Müzikleri dansları mekanlar mükemmel. Devdas tadında bir film. bişey olmaz devam edelim sen sor şimdi.

• Filme göz gezdirmişliğim var ama aşırı tepki almasından dolayı izlememiştim izlerim kesinlikle 😄 Ve ne yazık ki şu an siteden çıkmak zorundayım işim çıktı. Ama kaçmıyorum kesinlikle film kültürüme sonuna kadar güvenirim. İstersen mesaj at daha sonra kapışırız yine ben varım 😂

• live of pi

0|0
    0|0
  • dil dadakne do filmi farklı güzel bir film ayrıca türkiyede çevrilmiş bir hint filmi

1|0
    0|0
  • bajrangi bhaijaan.. Kaliteli ve başarılı bir film

1|0
    0|0
    • Ayrıca ağır trajedi bir film var. Shaaid kapoor'un oynadığı. Shakespeare'in bir eserinin modern uyarlaması. 2014 yapımı. "Haider". Tavsiye ederim

• Bu bir filmin sahnesi mi bilmiyorum ama harika bir şarkı :) Avaramu diriridi Avaramuuuu :)
    https://www.youtube.com/watch?v=8BrWwloqGis

0|0
    0|0
    • Awaaranın sahnesi başyapıttır.

• Şu şarkı ve sahnesi için bile izlenir. Efsane benim için bu video :)

• Slumdog Millionare?

0|0
    0|0
  • O tarz filimler izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Türk Filimlerinin köküne gıranmı girdi?

0|0
    0|0
  • Hint Flimleri Kadar Kötü Bir Flim Daha Yok.

0|0
    0|0
  • aashiqui 2

0|0
    0|0
  • Hint dizisi var kanal 7'de sensiz olmaz diye. 4'de başlıyor. 18de bitiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...