Sanatçı olunmaz, dogggulur?

Merhaba arkadaslar. Ben kucuklukten beri sanatci olma hayali ile uyuyorum. Sarki söyleyebiliyorum, şiir yaziyorum (defterim var), yaratıcı sahneler ve hikayeler yazabiliyorum, ortaya güzel şeyler çıkartıyorum, oyunculuk yapabiliyorum. Daha önce sahne almadım ama kendi kendime devamlı çalışıyorum ve cidden çok iyi şeyler çıkıyor ortaya. En azindan ben oyle dusunuyorum. Sesimi dinlettiklerim de devam etmem icin yalvariyorlar.

Sanat dediğinizde her dal var diyebilirim. Bir yerden baslamak istiyorum artik. 18imdeyim. Hande Erçel'e benzetilen bir tipim. Çevre diyecekseniz var. Babamin ajans sahibi arkadaslari, yapimci, programci akrabalarimiz var. Ama ben akrabaya, tanidiga guvenerek bir yola adim atmak istemiyorum. Onceden ajans denedim, yüzümü cok begenmislerdi ama kisa boylu ve kiloluydum. Boy attim, vücudum estetiklesti, kivrimli hale geldi. Kilom olsada herkesin "çok güzel" dediği bir fiziğe sahibim.

Bana cidden bilgili ve yardim edebilecek, yol cizmemde yanimda olacak birini ariyorum. Var misiniz?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sanat diyorsun da, hiic tiyatro, muzik egitimi gibi taraklarda bezin yok, yapimci, programci falan ariyorsun.

0|0
    0|0
    • Muzik egitimi aliyorum zaten😊

En İyi Kız Görüşü

• Bence yaşın da gençken (her meslekte olduğu gibi bunda da eğitim çok önemli diyorum ben) devlet konservatuarlarından eğitim alarak yolunu çizebilirsin. Yok şiirde ilerlemek istiyorum diyorsan edebiyat oku. Ama oku yani

0|0
    0|0
    • Sözeldeyim, edebiyat istiyorum

• Edebiyat okurken büyük bir üniversite ortamında bulunursan sanatsal faliyetlerin olduğu topluluklara katılıp kendini geliştirebilirsin. İnsan hayatına en çok şeyi üniversitede katıyor iyi değerlendirmelisin. Dediğim gibi her işi yapanın eğitimli olmadı çok önemlidir

Erkekler Ne Diyor 5

• Şimdilerde kime sorsanız sanatçı:)

0|0
    0|0
  • Muzik konusun da yardımcı olabılırım kardesım

0|0
    0|0
  • ıyı guzellllllll

0|0
    0|0
  • Yardımcı olmak isterim. Tabi elinden tutup yükseltecek degilim ama fikirlerimi dinlemek isteyeceğini düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • akraba da olsa bence bu işin ilk adımıdır yanında birilerinin olup güven kazanman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...