Hey sinemaseverler bana Shahrukh Khan filmi önerir misiniz?

My Name Is Khan dışında. Yani ben bayağı seviyorum kendisini çok yetenekli ve karizma bir aktör.

1|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Chennai Express - güzel ve eğlenceli.
    Jab tak hai jan - etkileyici bir aşk filmi.
    Om shanti om - değişik bir türde aşk filmi geçmiş gelecek arasında bir konusu var.

Bunları izlemeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • Vayyyy om shanti omu görmek mutlu etti bizimkiler çok bilmez o filmi

• Benim izlediklerimi izledin mi bilmiyorum kesinlikle sıradan değiller. En sevdiğimi yazmayı unuttum. Devdas... İzlediğim en iyi aşk filmi.

Aşk dışında Blacki, Rang De Basantiyi, Bajrangi Bhaijaanı, Lagaanı, Don ve Don 2yi, Om Shanti Omu, Swadesi, Bajrangi Bhaijaanı, Awaarayı, Guzaarishi... seviyorum.

• Iclerinden bicogunu izledim ama izlemediklerim var ilerde izlerim. Pek vaktim olmuyor artık. Hindistanli bikac arkadaşım var onlar taviye ediyolar arada 😂

Erkekler Ne Diyor 4

• Dilwale..

0|0
    0|0
    • Ah çok yeni filmdi o. Ama biraz shahrukh khan standartlarının altında gibiydi sen de bana katılıyor musun?

• YağmurDan önce ve yağmurdan sonra

0|0
    0|0
  • ewetttttt

0|0
    0|0
  • Chine express yazimo yanlis buyuk ihtimal :)

0|0
    0|0
    • Chennai express 😄 bişey olmaz.

• Aksiyon olan az film var. Yani denk gelmedim birkaçı dışında. Genel olarak sadece bollywood için değil tüm dünyadaki aksiyon filmlerini sevmem. Aksiyon filmi algısı saçma. Vurdu kırdı, uçanlar kaçanlar... Ama izlediğim çok iyi bir Shahrukh khandan aksiyon olaraj bir onu seviyorum. Don ve Don 2... Üçüncüsü de seneye çıkacak. İzlemeden ölmemelisim bence.

• Konusu sadece aksiyon olanlari bende sevmiyorum ama film icinde kareler olabilir
      Dedigin filmi merak ettim simdi bu aksam izleyip geri donerim sana :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Dilwale Dulhania Le Jayenge. Guzel film)) ama favorim Khabi Khushi Khabi Gham. Bu ikisinden sonra veer zara, om shanti om, jab tak hai jaan ileye bilirsin

1|0
    0|0
    • Dilwale dulhania le jayenge de benim en sevdiğim. Sondakini izlemedim teşekkürler.

• devdas izledin mi? Ben cok muzik oldugu icin pek begenemedim ama genelinde iyi bir film ve siradan bollywood filmlerine benzemiyo :) bir de en son filmi dilwale'yi izledim ama beklentilerimin altinda cikti

• Devdas en sevdiğim aşk filmi ama bence klasik bir bollywood filmi yani bollywood filmi dediğin devdas gibidir. İhtişam müzikler kıyafetler mekanlar danslar senaryo... ben çok severim devdası hatta shahrukhun en sevdiğim 2. filmi

• Jab tak hai ( guzel bir ask filmi_ umarim dogru yazmisimdir:) )
    Ra one ( on yargiyla izlemistim ama kesinlikle izle cok eglenceli bir film)

0|0
    0|0
  • Aamir Khan oynuyorsa izle gitsin.

0|0
    0|0
  • Hint filmi hastasıyım ve şiddetle aşk treni, jaab tak hai jaan, dilwale öneririm

0|0
    0|0
Yükleniyor...