Birce Akalay Hakkında... Sizce nasıl?

Geçende kanalları zap yaparken ATV'de bir dizide Birce Akalay'ı gördüm adamın biriyle dudaktan öpüştü kapının önünde ve içeri girdi ama ne öpüşme yarım dakika civarı hemde biraz sulu öpüş. En sevdiğim oyunculardan biridir ama şimdiye kadar hiç araştırmamıştım adını da bilmiyordum açıkcası. Yer Gök Aşkta'da bir sevişme sahnesi var meğer o adamla evlenmiş boşanmış (Murat Ünalmış: pek yakışıklı olduğu söylenemez) Küçük Ağa dizisinde Sarp Levendoğlu ile acayip uyumlulardı meğersem evlenmişler. Bir röportajını okudum biraz önce şunu yapma etme , yap demem bizde demokrasi var. Rahat rahat dizi oynar iş hayatında rahat olur yani. Bu arada güzellik yarışmasına katılsa kesin 1. gelirdi Cansu Dere'den kat kat daha güzel meğersem 1. gelmiş zaten. Tv ile aram iyidir ona rağmen bunca bilgi denk gelmemiş zaten fazla magazinsel olmayı sevmiyoruz demiş Birce. Bu arada sarp Levendoğlu'da Mustafa ALTIOKLAR'ın yeğeniymiş. Nasıl olsa Sarp karışmıyor diye öpüşmeyi abartıyor gibi sanki isterseniz ATV'deki öpüşmeye birde sizde bakın. Halit Ergenç'e yapılan tepki yok bunlara o açıdan şanslılar.

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• Cok severim begenirim kendisibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...