Kore Japon dizi film anime izleyen ya da müzik dinleyen var mı?En sevdikleriniz hangileri?

Kore Japon yapımlarını (dizi film anime manga) izleyen ya da müziklerini dinleyen var mı?En sevdikleriniz hangileri?

0|0
14|16

En İyi Kız Görüşü

• Kore yapımı anime seri nadir. Çizgi roman olarak dersen manhwaları var onların. Manga Japonlarınki. Okunuslarında da fark var. Mangalar sağdan sola okunur. Goong var misal manhwa olarak. En cok bilineni de bu zaten. Hani şu trt'de yayınlanan Düşlerimin Prensi.

Manga olarak sevip düzenli takip ettiğim tek seri kaldı sadece. Skip Beat. zaten animesi de sacma sapan yarım bir yerde bitti. Mangasıyla idare ediyorum.

Kore dizisi dersen benim en sevdiğim Winter Sonata. link Al bu da bir adet mv. Zaten Kore dizilerinin bu kadar yayılmasının sebebi basroldeki Bae Young Joon. Bu dizi o kadar sevilmiş ki dünya çapında, adam diziden kazandıgı parayla yapımcılık yapmaya baslamıs, bir sürü film cekmiş. Son Ye Jin, So Ji Sub onunla birlikte çalışıyor hala. Dizinin OST'si çok güzeldir. Şu şarkısı meşhurdur link Şarkıyı söyleyen adam, dizideki ikinci basrol oyuncu. İntihar etti birkac sene önce. Dizinin animesi de yapıldı. Şöyle bir şey link

Winter Sonata dışında Misa (i'm sorry i love you) var. Bu diziyi 5-6 sene önce yazın iki gün hic uyumadan izlemiştim. (Var mı nan böyle ask demiştim izlediğimde.. Yokmuş..Neyse..Bu konuları geçelim) Etkisinden bir haftada zor kurtulmuştum. Zombi gibin dolanmıştım. Dizinin animesi de yapıldı. O da şöyle bir şey link Linkteki şarkı bu diziyle tanınır.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 16

• miyazaki animeleri çok iyidir

fakat en sevdiğim japon anime filmi "akira" dır her zaman, dizileri pek izlemem

1|0
    1|0
  • muzik kanashimi wo yasashisa ni.. anime ruhlarin kacisi. komsum totoro tum hayao miyazaki animeleri.. dizi, Tacir cok guzeldi. galiba adi SangDo.. bide Saraydaki Mucevher vardi sevdiklerim bunlar.

1|0
    1|0
  • ev arkadasım bagımlısı olmus sabah aksam japonca konusuyo durdurun sunu :(

3|0
    0|0
  • Abi şu asyalıların nesini seviyorsunuz.Batı kültürü bir yere kadar artık değil mi?Hiç ilgimi çekmiyor öğretecek bir şeyi yok .Zevkine okunur mu mangalar vs ,evet...Ben ingilizce öğrenmek için manga okuyorum.Basit oluyor kısa cümleler filan öğretiyor.

1|1
    0|0
  • Trt de var ama hiç ilgimi çekmiyo

1|0
    1|0
  • oldboy koremiydi acaba :p güzeldi

2|0
    1|0
  • neyini seviyorsunuz cücüklerın yaaa işlevleri bile yok. Göz kaş bile yok gula gula gula diye bagrırılar ancak

1|1
    1|0
  • The Brotherhood of War güzeldi

1|0
    1|0
  • naruto ve one piec hayranıydım eskiden ;)

1|0
    0|0
  • hiç sevmem asya yapımlarını film müzik zart zurt

1|0
    1|0
  • çok cızırdıyo onlar beyaa

1|0
    1|0
  • Tusubasa favorimdi

1|0
    1|0
  • bı ara deth note bakıyodum bıde şu vampır avcısı vardı?

1|0
    1|0
  • Dizisini bilmemden Kore malı telefon kullanıyorum :D Samsung S3 mini

1|0
    1|0
  • D GREY Man var animex geceleri yayınlıyor onu izliyorum.

0|1
    1|0
  • One Piece mangası sadece. Filmlerini de severim. En don bin jip'i izledim.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Ben düşlerimin prensini cok cok cok begendim, cok etkilendim, icim icime sigmaz oldu !2 belki 3 defa bastan sona ızlemsmdr

Defalarca izlesem de hic sikilmadan bakarim, duygusal, heyecanli,komik,insan gercek aski bulup onu kaybettikten sonra ne yapsa yapsin geriye donmek mumkun olmuyor, bu yuzden elimizdeki degerlerin kiymetini bilip yanlis kararlar almadan herseyi dusunup en uygun en dogru kararlari almak gerek ! Kim Jeong Hoon Dizide: Veliaht prensin kuzeni Prens Yul benim askım ya bayılıyorum bu coocuga ...

2|0
    1|0
  • boys over flowers.ı çok sevmiştim ben

1|0
    0|0
  • 1|1
    2|0
  • Death note animasyon olarak dizi olarak da Saraydaki Mücevheri çok beğenmiştim :))

1|0
    0|0
  • bir kere dbsk-mirotic dinleyip bırakmıştım gerçi onlar koreli mi bilmem ama :D bir de death note miydi ne onu izliyodum bir ara :D

1|0
    1|0
  • 1|0
    1|0
  • one piece ^_^

1|0
    0|0
  • Secret Garden diye bir dizi vardı. Çok güzeldi =)

1|0
    0|1
  • Anime olarak en son Mirai Nikki izledim ,animeleri severim .

1|0
    1|0
  • sevmem ben ya :D

1|0
    1|0
  • Boys Overı izlemiştim,çok tatlı insancıklar :)

1|0
    1|0
  • Whispering Corridors II: Memento Mori izlemiştim çok beğendim

0|1
    0|0
  • bu korelilere bir türlü kanım ısınamadı gitti arkadaş

2|0
    2|0
Yükleniyor...