Unutamadiginiz bir radyo programi var mi?

Hani aglamaya en cok ihtiyac duydugunuzda kimsecikler görmesin kimsecikler anlamasin diye halden hale girdigimiz olur ya.. yahut kactigimiz bir kuytuya..
Yasam molasiydi yani.. Rollerden arindigin.
Hic umursamadan aglayabildigin aglaya aglaya gülmeyi ögrendigin.
Ve sonunda aldigin nefesi sevmeye basladigin...

Ne yayindi be...

Oldu mu hic sizi böyle hayata baglayan, sigindiginiz radyo programlari?
Ya da kaldi mi hic radyo dinleyeniniz?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Kent fm 101 de kaybedenler klübü vardı. Çok sağlam şarkılar çalarlardı. Adı bilindik çok duyduğumuz rock blues vs grupların dışında yine aynı altyapıda ama çok sağlam parçalar çalarlardı. Hangi grubun şarkısı olduğunuda söylemezlerdi gıcık olurdum. Programda güzeldi sonradan film yapıldı işte biliyosunuz. Belli hayat felsefe sahibi iki zeki ve kültürlü adam. Biri dededen mülk zengini öteki radyonun müzik direktörü bla bla bla.. Akıllarına geldiği kadar rahat konuşan insanlar.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• üni 1. sınıftaydım o zamanlar yurtta kalyrdum. ışıklar kapanınca kulaklğımı takar onu dinlerdm best fm de ceyhun yılmaz ve tatlı bir kız vardı ''kupacı sevil'' çok hoşuma giderdi o program cumaları çıkardı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Eskiden Best Fm'de Gönen'le Best Gitar olurdu. Adam canlı yayında istek şarkıları okurdu. Güzel programdı vesselam. Şimdi olsa yine ne güzel dinlerdim.

0|0
    0|0
  • Şiir dinlediğim 2 radyo kanalı vardı ama isimlerini hatırlamıyorum.14 yaşlarımdaydım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...