Hijyenik ped reklamlarının bu kadar göze sokulmasından rahatsız oluyor musunuz?

markası ne olursa olsun, hijyenik ped reklamlarının bu kadar göze sokulmasından rahatsızlık duyduğunuz anlar oluyor mu? örneğin: x markanın voleybol maçı yapan bir bayanın malum yerini ve orasını çekiştirip durmasını gösteren reklam bana çok itici geliyor. her ne kadar doğal bir döngü için hazırlanmış ürünler olsa da bu şekilde göze sokulması hoş değil diye düşünüyorum. sizler ne düşünüyorsunuz?

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle bu kadar açık olması rahatsız edici oluyor zaten herkesin bildiği şeyler diyerek rahat rahat tanıtıyorlar ürünlerini ama gerek yok yani bu kadar açık olmaya . tek başına izlerken neyse de birde yanında büyüklerin falan varken çok utanç verici oluyor yada erkek arkadaşın ... Ama alıştık artık epilasyon reklamları ped reklamları

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ben ürünleri kullanım alanlarına göre sınıflandırmıyorum.en rahatsız olduğum reklamlar gsm şebekesi reklamları.hem tüketiciyi yanılma var fazlasıyla hemde çok fazla reklam var sıkıldım artık.

0|1
    0|0
  • Yanımda erkek olunca kanalı değişiyorum evet haklısın o voleybol maçı reklamı bana çok itici geldi çok ayıpladım.

0|1
    0|0
  • evet ya survivor merve ne yapıyorr öyle çok saçma yani

1|1
    0|0
  • Hayır hiç rahatsız değilim.Bunlar doğal şeyler.

Kadınlar oluyor mu oluyor.Bir ürünü tanıtmak için reklama ihtiyaç var.Biz de reklamlarda izleyip Seçiyoruz bir markayı.

0|0
    0|0
  • konu hakkında olumlu yada olumsuz bi düşüncem yok tamamen nötrüm...

0|0
    0|0
  • alıştık artık

0|0
    0|0
  • izlemiyorum senin kdr dikkat etmemişim bile

0|0
    0|0
  • Önceden rahatsız olur utanırdım, başka şeylerle ilgilenmeye çalışırdım ama dediğin gibi o kadar çokki bu reklamlar, artık alıştık milletçek:)

0|0
    0|0
  • Kadın olmaktan utanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Rahatsız olmuyorum hiç.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hayır satılan herşeyin reklamı yapılabilir. reklamın iyisi kötüsü olmaz

aslında olur..

akılda kalanı iyi reklamdır kalmayanı kötü reklamdır

0|0
    0|0
  • Artık ezberledik reklamları.

0|0
    0|0
  • survivor birincisi kızın oynadığı reklamı bir hayli saçma buldum

0|0
    0|0
  • yeni molped reklamı var dün izledim ilk kez...ıssız bir adaya düşüyor kadın her türlü zorluğa alışıyor ama molpetsizliğe asla...

0|0
    0|0
  • Şu son günlerde bir ped reklamı var artık nefret ettim. O kadar reklam yapmalarına rağmen demekki para kazanamıyorlar herhalde reklam sayılarını arttırıyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...