Slender Man Ya da Slenderman Paranormal Korku Karakteridir Yine Karabasan Hurafesinden Uyarlandığı Düşünülmektedir.

İlk Olarak Something Awful Sitesinde Bir İnternet Geyiği Olarak Öne Sürüldüğüde Düşünülmektedir.

Slenderman Birçok Video Oyunu, Film ve Dizilere Konu Olmuştur.

Slender Man'ı Gördüğünü İddia Eden Üstelik Birbirlerini Tanımayan ve Hepsi Farklı Ülke ve Şehirlerde Yaşayan ve Hep Benzer Şeyler Anlatan Birçok İnsanın Varlığı Bilinmektedir.

Slender Man Tarafından Öldürülmeyen Görgü Tanıklarının İfadeleri;

Slender Man Ayaklarını, Boyunu ve Kollarını İstediği Uzunluğa Getirebilen, Yüzü Olmayan, İnce Yapıda, Yaklaştığı Herhangi Bir Elektronik Aleti Bozabilen, Daima Takım Elbise Giyen, Karşılaşılmasını Müteakip Kişide Kalıtsalk Bir Şekilde Paranoya, Uykusuzluk ve Öksürük Nöbeti Gibi Hastalıklar Bırakan, Öldürmediği Kurbanlarına, Öldürdüğü Kurbanlarına Önce 8 Tane Not Bıraktığını ve Kurbanını Kendisine Fark Ettirmeden Öldüreceği Ormana Götürüp Orada Öldürdüğünü Anlatan Gerçek Ya da Hayali Katil.

#Referans: Slender Suits Documentary.

#SerKan1923

@Bakırköylüm @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @kaptanpırays @RdvnSbs @Sonra_danGurme @TheKerim54

@Asmalı-mescit @benaslındayoğumm @чαğмυяeятešı

• Bence Gerçektir.
    33% (4)0% (0)20% (4)Oy Ver
  • Bence Bir Kurgudur.
    67% (8)88% (7)75% (15)Oy Ver
  • Diğer (Belirtiniz)
    0% (0)12% (1)5% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
İlk ve Son Güncelleme.

0|1
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Kurgudur karakteri nasıl tasarladığını anlatıyordu hatta bir yerde okumuştum :ı

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Eski tibet inanisina gore insanlar ortak bir sekilde bir seye inanirsa gercek olur der yani yeterince inanilsa gerceklesebilir belkide bu tulpa

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 6

• net goruntuler yok bazıları da onaylandı sahte oldugu zaten . saçmalık neden bizim ülkemizde gorulmuyor

0|1
    0|0
  • Ben ilk defa duyuyorum :)

0|1
    0|0
  • kurgu olabilir

0|1
    0|0
  • kurgudur

0|1
    0|0
  • Kurgu.